FIX: "Stĺpec"PROVIDERTYPE"nepatrí do tabuľky SchemaTable" výnimku pri používaní BizTalk adaptér pre databázy Oracle sa pripojiť k databáze Oracle

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2845538
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Tento článok sa vzťahuje na nasledujúce výrobky:
  • Microsoft BizTalk adaptér Pack 2010
  • Microsoft BizTalk adaptér Pack 2013

Príznaky

Predpokladajme, že nakonfigurujete BizTalk adaptér alebo BizTalk adaptér službu dynamické používateľské konto používať jazyk, veľké a malé písmená. Pri používaní BizTalk adaptér pre databázy Oracle sa pripojiť k databáze Oracle, dostanete nasledujúce hlásenie výnimky:
Microsoft.ServiceModel.Channels.Common.MetadataException: Načítanie metaúdajov operácia zlyhala pri budovaní WSDL v "http://Microsoft.LobServices.OracleDB/2007/03/POLLINGSTMT"---> System.ArgumentException: stĺpec "PROVIDERTYPE" nepatrí do tabuľky SchemaTable.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože adaptér nesprávne spracováva niektoré metaúdaje. Adaptér používa metadáta na identifikáciu stĺpcov DataSet. Avšak, adaptér používa zlý prípad formátovania pre metaúdaje.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia balíka informácie

Pre BizTalk adaptér Pack 2013

Rýchla oprava, ktorá odstráni tento problém je zahrnutá v Kumulatívna aktualizácia balíka 1 BizTalk adaptér Pack 2013.

Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2892600 Kumulatívna aktualizácia balíka 1 BizTalk adaptér Pack 2013

Pre BizTalk adaptér Pack 2010

Rýchla oprava, ktorá odstráni tento problém je zahrnutá v kumulatívnej aktualizácii balíka 3 pre BizTalk adaptér Pack 2010.

Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2617150 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 pre BizTalk adaptér Pack 2010


Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ako problém obísť

Problém obísť, nastaviť jazyk, ktorý nie je case-sensitive pre používateľské konto.

Ďalšie informácie

Viac informácií o rýchlych server BizTalk Server, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

2003907 Informácie o rýchlych BizTalk Server

Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2845538 - Posledná kontrola: 31. októbra 2013 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbbtsadapters kbmt KB2845538 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2845538

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com