Oprava: Zprávy zablokovány v SM58 při použití k adaptéru WCF systémem SAP v BizTalk Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2845536
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Tento článek se týká následujících produktů:
  • Pack adaptéru Microsoft BizTalk 2010
  • Pack adaptéru Microsoft BizTalk 2013

Příznaky

Předpokládejme, že používáte k připojení k systému SAP v počítači se systémem BizTalk Server Microsoft Microsoft Windows Communication Foundation WCF systémem SAP adaptér z Microsoft BizTalk adaptér Pack 2010. Dojde k chybám při adaptéru WCF systémem SAP přijímá zprávy zprostředkující dokument (IDOC) ze systému SAP. V takovém případě IDOC zprávy zůstanou zablokovány ve stavu provádění transakcí v SM58 v systému SAP. Navíc jsou v protokolu aplikace na BizTalk serveru zaznamenány následující chybové zprávy:
<EventData><Data>WCF-vlastní</Data><Data>System.Runtime.InteropServices.COMException (0xC0C0163C): Výjimka-HRESULT: 0xC0C0163C na Microsoft.BizTalk.TransportProxy.Interop.IBTTransportBatch.SubmitMessage (zpráva IBaseMessage) na Microsoft.BizTalk.Adapter.Wcf.Runtime.Batch2.SubmitMessage (zpráva IBaseMessage, userData objektu) na Microsoft.BizTalk.Adapter.Wcf.Runtime.BizTalkExecutionQueue.DequeueTaskCore()</Data></EventData>
<EventData><Data>WCF-vlastní</Data><Data>Microsoft.Adapters.SAP.RFCException: detaily: kód chyby = RFC_INVALID_HANDLE. AdapterErrorMessage = došlo k výjimce na posluchače při provádění RfcWaitForRequest. v Microsoft.ServiceModel.Channels.Common.Channels.AdapterReplyChannel.EndTryReceiveRequest (IAsyncResult výsledek, RequestContext & requestContext) na Microsoft.Adapters.Internal.LayeredChannelBindingElement.LayeredInboundChannel'1.System.ServiceModel.Channels.IReplyChannel.EndTryReceiveRequest (IAsyncResult výsledek, RequestContext & kontextu) na System.ServiceModel.Dispatcher.ErrorHandlingReceiver.EndTryReceive (IAsyncResult výsledek, RequestContext & requestContext)</Data></EventData>
Poznámka: K tomuto problému také dochází při vypnutí hostitelského adaptéru WCF systémem SAP nebo dochází k občasným potížím se sítí.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože BizTalk adaptér odesílá chybové zprávy do systému SAP. Systém SAP však nemůže zpracovat chybové zprávy.

Řešení

Po použití opravy jiný druh chybová zpráva je předána systému SAP.

Informace o balíčku kumulativní aktualizace

Pro BizTalk Adapter Pack 2013

Oprava hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 1 2013 Pack adaptéru BizTalk.

Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2892600 Balíček kumulativní aktualizace 1 pro 2013 Pack adaptér BizTalk

Pro BizTalk Adapter Pack 2010

Oprava hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 3 pro rok 2010 Pack adaptéru BizTalk.

Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2617150 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro 2010 Pack pro adaptér BizTalk


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o opravách hotfix serveru BizTalk Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:

2003907 Informace o opravách hotfix serveru BizTalk Server
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2845536 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2013 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbbtsadapters kbmt KB2845536 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2845536

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com