Při stahování e-mailové zprávy POP3 se zobrazí chybová zpráva „ Nedostatek paměti nebo systémových prostředků"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 284425 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Stažení zpráv z poštovního Protocol server (POP3) do souboru osobních složek (PST) zprávy může zastavit stahování před všech těchto načtena. V dialogovém okně Průběh může zobrazit následující chybová zpráva:
Odesílání a přijímání ohlásil chybu (0x8007000E): Nedostatek paměti nebo systémových prostředků. Zavřete některá okna nebo programy a akci opakujte.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud se pokusíte stáhnout více zpráv, než počítač může zpracovat.

Jak potíže obejít

Toto chování obejít, proveďte jednu z následujících akcí:
  • Po zobrazí chybová zpráva, klepněte na příkaz Odeslat a přijmout znovu ke stažení Další zprávy. Nebo

  • Nejprve stáhněte záhlaví zpráv a pak selektivně označit e-mailové zprávy, které chcete stáhnout, tedy snížení počtu zpráv ve frontě pro stažení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Při zahájení procesu odesílání a přijímání Outlook připojí k serveru POP3 a vytvoří úkol stažení jednotlivých zpráv. Pokud jsou mnoho zpráv ke stažení, může Outlook před vytvořil úkoly pro všechny zprávy stáhnout spustit nedostatek systémových prostředků. Aplikace Outlook potom chová jako maximální počet dosáhla zahrnuje všechny zprávy, které čekají na serveru a stáhne zprávy poskytování indikátory průběhu přesné. Pouze uvedeno stahování problému jsou, budou staženy všechny zprávy a chybová zpráva zobrazí.

Skutečná čísla se liší, ale interní testování označuje, že počítač s 64 megabajtů (MB) paměti RAM spouští nedostatek prostředků při přibližně 1 200 zpráv stáhne aplikace Outlook.

Vlastnosti

ID článku: 284425 - Poslední aktualizace: 27. července 2006 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbwebserver kberrmsg kbprb KB284425 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:284425

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com