Príjemca prijíma chybové hlásenie "Outlook zablokovaný prístup k nasledovným potenciálne nebezpečným prílohám" keď odošlete e-mailovú správu, ktorá obsahuje odkaz na s...

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 284414 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď posielate správu, ktorá obsahuje odkaz na súbor v programe Microsoft Outlook, príjemca môže zobraziť nasledovné chybové hlásenie v poli "Info" e-mailové správy:
Program Outlook zablokoval prístup k nasledujúce potenciálne nebezpečné prílohy:
Alternatívne, príjemca nesmie akékoľvek hlásenie a prílohu je nedostupná.

Poznámka: Toto správanie sa vyskytuje po kliknutí pravým tlačidlom pôvodný súbor, presuňte súbor do priečinka Doručená pošta Program Outlook a potom kliknite na tlačidlo Poslať s odkaz.

PRICINA

Toto správanie je predvolené. Keď vytvoríte odkaz pomocou to metóda, .lnk súbor sa nevytvorí. Klávesové skratky sú uznané ako prepojené súbory prostredníctvom program. Odkazy sa považujú za priloženého súboru úrovne 1 a potenciálne škodlivé.

Poznámka: Klávesové skratky, ktoré majú prípony .lnk alebo .url sú úrovne 1 typy e-mailových príloh a sú nie je k dispozícii príjemcovi.

RIEŠENIE

Ak chcete obísť toto správanie a zdieľať súbory post súbory zabezpečenej siete podielu. Váš e-mailovej správy môžete zahrnúť prepojenie na podiel na ktoré ste dali príjemcovi prístup.

DALSIE INFORMACIE

Program Outlook blokuje prístup na tento druh upevnenia tak, že príjemcu sa nepodarilo otvoriť. Avšak, ak presuniete existujúcich odkaz pre rovnaký druh súboru do správy a potom odoslať súbor, príjemca môže byť schopný otvoriť súbor.

Poznámka: Možnosť odoslať odkaz pomocou tejto techniky "presunúť a pustiť" ("drag-and-drop metóda nie je k dispozícii.

Microsoft má klasifikované desiatky typy súborov ako úroveň 1 bezpečnostné riziká. Tieto typy súborov zahŕňajú súbory .mdb, .mde, .ade, alebo .adp rozšírenia.

Vlastnosti

ID článku: 284414 - Posledná kontrola: 24. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbattachments kbbackup kbfunclookup kbsecvulnerability kbaudit kbprb kbmt KB284414 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:284414

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com