Při odeslání e-mailové zprávy, která obsahuje zástupce souboru, v aplikaci Outlook se příjemci zobrazí chybová zpráva: Aplikace Outlook zablokovala přístup k následujícím přílohám, které mohou být nebezpečné (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 284414 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při odeslání zprávy, která obsahuje zástupce souboru v aplikaci Outlook může příjemce do pole "Informace" e-mailové zprávy zobrazí následující chybová zpráva:
Aplikace Outlook zablokovala přístup k následujícím přílohám, které mohou být nebezpečné:
Případně příjemce nemusí obdržet všechny zprávy a přílohy není k dispozici.

Poznámka: K tomuto chování dochází, když původní soubor pravým tlačítkem myši, přetáhněte soubor do složky Doručená pošta v aplikaci Outlook a klepněte na tlačítko Odeslat zástupce.

Příčina

Toto chování je záměrné. Při vytvoření zástupce pomocí této metody soubor LNK není vytvořen. Zkratky rozpoznána jako propojené soubory programu. Klávesové zkratky jsou považována za souboru přílohy úrovně 1 a potenciálně nebezpečné.

Poznámka: Klávesové zkratky, které mají přípony názvů souborů LNK nebo URL jsou typy a nejsou k dispozici příjemce e-mailové přílohy úrovně 1.

Jak potíže obejít

Toto chování obejít a sdílet soubory zaúčtovat souborů do zabezpečené síťové sdílené položce. E-mailové zprávy můžete zahrnout odkaz na sdílené položky, které jste udělili přístup příjemce.

Další informace

Aplikace Outlook blokuje přístup k tento druh přílohu tak, aby příjemce nelze jej otevřít. Pokud však přetáhněte existující zástupce pro stejný druh souborů do zprávy a odeslat soubor příjemce může být moci otevřít soubor.

Poznámka: Možnost odeslat pomocí této metody a přetažení zástupce není k dispozici.

Microsoft má klasifikovány desítky typy souborů jako bezpečnostní rizika úrovně 1. Tyto typy souborů patří soubory, které mají MDB, MDE, ADE nebo ADP rozšíření.

Vlastnosti

ID článku: 284414 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2007 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbattachments kbbackup kbfunclookup kbsecvulnerability kbaudit kbprb KB284414 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:284414

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com