Správce zařízení zobrazuje i odebrané zařízení (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 283361 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po odebrání zařízení ze Správce zařízení Pokud klepnete na tlačítko Ne, dotaz, zda chcete restartovat počítač, zařízení může stále zobrazeno ve Správci zařízení po aktualizaci okno Správce zařízení.

Příčina

K tomuto chování může dojít, protože zařízení je používáno. Windows XP nelze zastavit a odeberte zařízení, dokud nerestartujete počítač.

Řešení

Chcete-li toto chování vyřešit, restartujte počítač.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Informace o co může bránit odebrání zařízení vyhledejte v souboru Setupapi.log. Soubor Setupapi.log je umístěn ve složce Winnt nebo instalační složky systému Windows XP, což je obvykle v systému Windows.

Vlastnosti

ID článku: 283361 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhardware kbprb kbui KB283361 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:283361

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com