Postupy: Přejít na profily uživatelů v doméně Windows XP Windows 98 nebo Windows ME profily

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 283253 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak upgradovat založené Microsoft Microsoft Windows 98 nebo klient Microsoft Windows ME, který má uživatelské profily klienta se systémem Microsoft Windows XP. Následující kroky umožňují systému Windows 98 a Windows ME profily zachovány během celého procesu.


Upgrade Win 98 nebo Windows ME profily profilů uživatele v doméně Windows XP

Připojit se k doméně během procesu upgradu instalace je nejvhodnější metoda zachovat profily. Jinak musíte použít metodu řešení k přenosu informací profilu přes BEZE profilu.

Během procesu upgradu instalace v části sítě je správce nabídnuta volba připojení k doméně nebo pracovní skupiny. Pokud v tomto juncture připojit do domény zajistit, že jsou všechny existující profily úspěšně přeneseny do instalace systémem Windows XP.

Pokud během procesu upgradu není připojit počítač k doméně, musíte použít následující metody řešení:
  1. Připojit inovovaném počítači cílové domény.
  2. Všechny příslušné uživatele musí přihlásit a odhlásit (což vygeneruje profil).
  3. Kopírovat odpovídající složka data aplikací z Windows 95, Windows 98 a Windows ME profily nově vytvořené uživatelské profily.
Vlastnosti

ID článku: 283253 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto kbhowtomaster kbupgrade KB283253 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:283253

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com