Nesprávné vypnutí může ovlivnit obnovení systému

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 283096 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití nástroje Obnovení systému provést obnovení systému k obnovení systému může není obnovit všechny soubory podle očekávání. Můžete také obdržet následující chybová zpráva při restartování počítače po procesu obnovení:
Obnovení systému
Úplné obnovení
Počítač nemůže být obnoven do:
Datum
Název bod obnovení
Toto obnovení je neúplné. Byla přerušena podle nesprávném vypnutí. Byste toto obnovení vrátit zpět nebo zvolit jiný bod obnovení.
Chcete-li zvolit jiný bod obnovení, restartování obnovení systému.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud počítač není správně vypnut. K tomuto problému dochází například po nesprávném vypnutí náhodným nebo záměrného během procesu obnovení.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, znovu obnovit do stejného bodu obnovení nebo první obnovení vrátit zpět.

Metoda 1: Vyberte stejně nebo jiné bodu obnovení

  1. Spustit obnovení systému.
  2. Klepněte na tlačítko obnovit dřívější mého počítače a potom klepněte na tlačítko Další.
  3. Zvolit bod obnovení z Kalendáře obnovení systému v dialogovém okně Vyberte bod obnovení a klepněte na tlačítko Další.

Metoda 2: Předchozí obnovení zpět

  1. Spustit obnovení systému.
  2. Klepněte na tlačítko vrátit zpět poslední obnovení a potom klepněte na tlačítko Další.

Další informace

Pokud je počítač nesprávně nebo nuceně ukončena během procesu obnovení, náhodně nebo záměrně, počítač může být ve stavu, ve kterém byly obnoveny pouze některé soubory.

Pokud se stane nesprávné vypnutí v libovolnou dobu (nikoli během obnovení) a je provedeno obnovení do bodu před nesprávné vypnutí, je malá pravděpodobnost, které může selhat například obnovení způsobeno faktem, některé operace soubor pravděpodobně není byly evidovány správně nástrojem Obnovení systému. Systém bude ve stejném stavu jako před inicioval obnovení. Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte podle kroků zobrazené v tomto článku v části "Řešení".

Vlastnosti

ID článku: 283096 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2006 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB283096 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:283096

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com