Popis Microsoft SharePoint Server 2013 Service Pack 1 (SP1)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2817429 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Budeme mít nedávno zjištěných problém, který ovlivňuje tento balíček Service Pack 1 a která může zabránit zákazníkům, kteří mají instalaci budoucích veřejných nebo kumulativní aktualizací Service Pack 1. Proto jsme dezaktivaci této aktualizace. Nová aktualizace se uvolní k vyřešení tohoto problému, lze nalézt na adrese KB2880552.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Microsoft SharePoint Server 2013 Service Pack 1 (SP1) poskytuje nejnovější aktualizace pro SharePoint Server 2013. Tato aktualizace service pack zahrnuje dva typy oprav:
  • Dříve nevydané opravy zahrnuté v této aktualizaci service pack. Kromě obecné opravy zahrnout tyto opravy vylepšení zabezpečení, stability a výkonu.
  • Všechny měsíční aktualizace vydané do ledna 2014 a kumulativní aktualizace, které byly vydány až prosinec 2013.

Vlastnosti

ID článku: 2817429 - Poslední aktualizace: 22. dubna 2014 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2817429 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2817429

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com