Opis pakietu Microsoft Office dla komputerów Macintosh 2011 14.3.1 aktualizacji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2814835 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

Firma Microsoft wydała aktualizację dla Microsoft Office dla komputerów Macintosh 2011. Oprócz ulepszeń aplikacji wymienione w niniejszym artykule Office dla komputerów Macintosh 2011 jest już dostępny jako oferta subskrypcji. Aby uzyskać więcej informacji na temat subskrybowania, zobaczCzęsto zadawane pytania.

Ta aktualizacja zawiera najnowsze poprawki dla pakietu Office dla komputerów Macintosh 2011. Należą do nich:
 • Zwiększona stabilność
  Ta aktualizacja rozwiązuje problem, który może powodować aplikacji pakietu Office 2011 zgłosić problem z licencjonowania, mimo że aplikacje nadal działać bez zmian.

Więcej informacji

Wymagania wstępne

Przed zainstalowaniem aktualizacji pakietu Office 2011 14.3.1, upewnij się, że komputer jest uruchomiony system Mac OS X w wersji od 10.5.8 lub nowszej wersji systemu operacyjnego Mac OS X.

Aby sprawdzić, czy komputer spełnia te wymagania wstępne, kliknij przycisk Temat ten Mac na Apple w menu.

Ponadto Microsoft Office dla komputerów Macintosh 2011 14.2.3 aktualizacji należy zainstalować przed zainstalowaniem pakietu Office for Mac 2011 14.3.1 update. Aby sprawdzić aktualizacje, które są zainstalowane na komputerze, wykonaj następujące kroki:
 1. Na Przejdź menu, kliknij przycisk Aplikacje.
 2. Otwórz folder Microsoft Office 2011, a następnie otwórz dowolną aplikację pakietu Office (na przykład w programie Word).
 3. Na Program Word menu, kliknij przycisk Informacje o programie Word.
 4. W Informacje o programie Word dialog box, porównanie obok numeru wersji Najnowsze zainstalowaną aktualizację.

Jak uzyskać aktualizację

Następujący plik jest dostępny do pobrania w witrynie Microsoft Download Center:

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz dla Mac 14.3.1 aktualizacji pakietu Microsoft Office.

Data wydania:, 11 lutego 2013

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft użył najbardziej aktualnego oprogramowania do wykrywania wirusów, jaki dostępny był w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o zwiększonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Zaktualizowane pliki

Aby uzyskać pełną listę plików, że ta aktualizacja dodaje lub zmiany, kliknij dwukrotnie instalatora aktualizacji, a następnie na Plik menu, kliknij przycisk Pokazywanie plików.

Notatki

 • Aktualizacja pakietu Office 2011 14.3.1 jest również dostępna za pośrednictwem programu AutoUpdate firmy Microsoft. Autoaktualizacja to program automatycznie aktualizuje oprogramowanie firmy Microsoft.

  Aby skorzystać z programu AutoUpdate, uruchom program Microsoft Office. Następnie na Pomoc menu, kliknij przycisk Sprawdź dostępność aktualizacji.

  Aby uzyskać więcej informacji o zasobach dla pakietu Office 2011 dla komputerów Mac przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
  http://www.microsoft.com/Mac

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2814835 - Ostatnia weryfikacja: 11 lutego 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office for Mac Academic 2011
 • Microsoft Office for Mac Home and Business 2011
 • Microsoft Office for Mac Home and Business 2011 Home Use Program
 • Microsoft Office for Mac Home and Student 2011
 • Microsoft Office for Mac 2011
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix atdownload kbmt KB2814835 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2814835

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com