Artikli ID: 281140 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

KOKKUVÕTE

Selles artiklis esitatakse sammsammulised juhised, kuidas keelata kohalikku administraatorikontot. See teave ei kehti domeeniadministraatori konto kohta Active Directory domeenis.

NB! Enne kohaliku administraatorikonto keelamist veenduge, et mõni teine kasutaja (domeenis või kohalik kasutaja) on kohalike administraatorite rühma liige.

Nõuded

Selles artiklis esitatud juhiste järgimiseks peate kasutama arvutit, milles töötab Windows 2000 või Windows XP, ja peate olema sisse logitud kontoga, millel on administraatoriõigused.

Kui soovite, et keelaksime kohaliku administraatorikonto teie eest, minge jaotisse ?Lahendage minu eest?. Kui eelistate probleemi ise lahendada, minge jaotisse ?Las ma lahendan ise?.

Lahendage minu eestSelle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake nupul või lingil Fix it. Klõpsake dialoogiboksis File Download (Faili allalaadimine) nupul Run (Käivita) ja järgige lahendusviisardi juhiseid.

Lahenda see probleem
Microsoft Fix it 50519


Märkused
 • Automaatse paranduse eesmärgiks on keelata administraatori konto. Kui administraatori kontot ei ole, siis automaatne parandus ei tööta.
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Automaatne lahendus toimib siiski ka Windowsi muukeelsete versioonide puhul.
 • Kui te ei ole arvuti juures, kus probleem esineb, salvestage lahendus USB-mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis.

Järgmisena minge jaotisse ?Kas see lahendas probleemi??.Las ma lahendan ise
Kohaliku administraatorikonto keelamine Windows XP puhul

Märkus. Enne kohaliku administraatorikonto keelamist veenduge, et on vähemalt üks teine kohalik või võrgukasutaja, kes pääseb sellesse arvutisse administraatoriõigustega. Muidu ei saa te seda toimingut tulevikus tagasi võtta.
 1. Logige sisse administraatorina või administraatoriõigustega kasutajana.
 2. Paremklõpsake ikoonil My Computer (Minu arvuti) ja klõpsake käsul Manage (Halda).
 3. Vasakus paanis laiendage sõlme Local Users and Groups (Kohalikud kasutajad ja rühmad) ja klõpsake käsul Users (Kasutajad).
 4. Parempoolses paanis topeltklõpsake kontol Administrator (Administraator).
 5. Vahekaardil General (Üldine) valige märkeruut Account is disabled (Konto on keelatud) ja klõpsake OK.
 6. Sulgege arvutihalduse konsool. Uus säte jõustub järgmisel sisselogimisel sellesse arvutisse.

Juurdepääsu keelamine kohalikule administraatorile Windows 2000 puhul

Windows 2000 puhul ei saa valmiskontosid keelata. Kuid te saate keelata juurdepääsu kohalikule administraatorikontole, muutes kohalikke turbesätteid.

Märkus. Enne nende juhiste järgimist veenduge, et on vähemalt üks teine kohalik või võrgukasutaja, kes pääseb sellesse arvutisse administraatoriõigustega.
 1. Logige sisse administraatorina või administraatoriõigustega kasutajana.
 2. Klõpsake nupul Start, valige käsk Programs (Programmid), valige käsk Administrative Tools (Haldusriistad) ning seejärel klõpsake käsul Local Security Policy (Kohalik turbepoliitika).
 3. Vasakus paanis laiendage sõlme Local Policies (Kohalikud poliitikad) ja klõpsake käsul User Rights Assignment (Kasutajaõiguste määramine).
 4. Parempoolsel paanil topeltklõpsake käsul Deny access to this computer from the network (Keela sellele arvutile juurdepääs võrgust).
 5. Jaotises Local Security Policy Setting (Kohaliku turbepoliitika sätted) klõpsake nupul Add (Lisa).
 6. Väljal Users and Groups (Kasutajad ja rühmad) klõpsake kontol Administrator (Administraator) ja klõpsake käsul Add (Lisa).
 7. Klõpsake OK, klõpsake OK ja väljuge kohalike turbesätete konsoolist. Uute turbesätete jõustamiseks peate arvuti taaskäivitama.


Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem on lahenenud, siis olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtta ühendust tugiteenusega.
 • Hindame teie tagasisidet. Kui soovite anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar ?Lahendage minu eest? ajaveebi või saatke meile meil.Atribuudid

Artikli ID: 281140 - Viimati läbi vaadatud: 25. september 2011 - Redaktsioon: 2.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
Märksõnad: 
kbenv kbhowtomaster kbfixme kbmsifixme KB281140

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com