ID článku: 2808268 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Riešenie

Ak používate staršiu verziu balíka Office v počítači a inštalácii Office Home and Student 2013, Office Home and Business 2013, Office Professional 2013alebo Office 365 Home, nebudete mať možnosť inovácie na predchádzajúcu verziu. Namiesto toho budete mať novú verziu balíka Office, ako aj na jednom počítači nainštalovaná staršia verzia. Ak chcete obe verzie, by odinštalovať staršia verziaprogramy a súčasti v Ovládacom paneli.

Ak máte problémy s odinštalovaním, použite opravu v týchto článkoch a odstránenie balíka Office:?al?ie informácie abouthaving nájdete viac verzií balíka Office na jednom počítačiAko nainštalovať a používať viac verzií balíka Office na jednom počítači.


Inovácia medzi nové verzie balíka Office

Ak máte preview verziu balíka Office v počítači, ako Office 365 Home Premium náhľad, najskôr musíte odinštalovať Ukážka pred inštaláciou plnej verzie ako Microsoft Office Home & študent 2013. Ak nevyberiete ukážky, táto chyba sa môže zobraziť:

Microsoft Office 2013 nepodporuje inováciu z preview verziu balíka Microsoft Office 2013


Perličiek opraviť vOdinštalovanie programu Microsoft Office 2013 alebo Office 365 Článok odstránenie Ukážka.

Ak už máte plnú verziu nového produktu balíka Office, ako Office Home & študent 2013 alebo Office 365 Home na vašom počítači a chcete prejsť na inú verziu, kontaktovať technickú podporu Ďalšie informácie o možnostiach.


Vlastnosti

ID článku: 2808268 - Posledná kontrola: 18. októbra 2014 - Revízia: 8.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Home and Business 2013
  • Microsoft Office Home and Student 2013
  • Microsoft Office Professional 2013
  • Microsoft Office 365 Home
  • Microsoft Office 365 ProPlus
  • Microsoft Office 365 for enterprises
  • Microsoft Office 365 for small businesses
Kľúčové slová: 
kbmt KB2808268 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2808268

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com