ID článku: 2808268 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Řešení

Pokud máte starší verzi sady Office nainstalované v počítači a nainstalovat Office Home and Student 2013, Office Home and Business 2013, Office Professional 2013nebo Office 365 Home, nebudete mít možnost upgradu předchozí verze. Místo toho budete mít novou verzi systému Office a v stejném počítači nainstalována starší verze. Pokud nechcete, aby obě verze, byste měli odinstalovat starší verzi přesprogramy a funkce v Ovládacích panelech.

Pokud máte problémy s odinstalací, použít opravy v těchto článcích a odebrat sadu Office:Viz více verzí sady Office na stejném PC abouthaving Formore informaceNainstalovat a používat více verzí sady Office na stejném PC.


Upgrade mezi novou verzí sady Office

Pokud máte předchozí verze sady Office ve vašem počítači, jako je Office 365 Home Premium náhled, odinstalujte náhled první před instalací plné verze, jako je Microsoft Office Home & Student 2013. Pokud nechcete odstranit jeho náhled, může k této chybě:

Microsoft Office 2013 nepodporuje upgrade z předchozí verze aplikace Microsoft Office 2013


Usethe opravit vOdinstalovat Microsoft Office 2013 nebo Office 365 článek chcete odstranit jeho náhled.

Pokud již máte plnou verzi nový produkt sady Office, jako je Office Home & Student 2013 nebo Office 365 Domů v počítači a chcete přepnout na jinou verzi Obraťte se na podporu Další informace o možnostech.


Vlastnosti

ID článku: 2808268 - Poslední aktualizace: 18. října 2014 - Revize: 10.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Home and Business 2013
  • Microsoft Office Home and Student 2013
  • Microsoft Office Professional 2013
  • Microsoft Office 365 pro domácnosti
  • Microsoft Office 365 ProPlus
  • Microsoft Office 365 for enterprises
  • Microsoft Office 365 for small businesses
Klíčová slova: 
kbmt KB2808268 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2808268

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com