Weby Windows clustering a geograficky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 280743 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Geograficky vzdálené (majoritní sady uzlů) serveru clusterů jsou postaveny na sítě a úložiště infrastruktury s vlastnostmi, které jsou velmi odlišné od standardní serverový cluster zařízení s kvorem. Proto jsou certifikovány za samostatné testovacím programem. Pokud chcete převést stávající serverového clusteru na geograficky rozdělený serverový cluster, pracovat se svého dodavatele hardwaru geograficky serveru získat konfiguraci clusteru, které byl certifikován společností Microsoft.

Mnohá řešení geograficky distribuovaných můžete vytvořit přidáním existující certifikované konfigurace replikace dat softwaru a hardwaru rozšířené místní sítě (LAN). Tyto roztoky však radikálně nemění povahu a precertified konfigurace, zejména s ohledem na načasování a čekací doba. Proto Microsoft vyžaduje, mohla být podporován společností Microsoft, hardwaru a softwaru konfiguraci geograficky rozdělený cluster být takový, který je certifikované a uvedené na seznamu kompatibilního hardwaru (HCL) clusteru.Další informace o seznamu HCL a služba clusterů systému Windows získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
309395Zásady podpory společnosti Microsoft pro serverové clustery, v seznamu kompatibilního hardwaru a katalogu systému Windows Server
Nonqualified softwarových řešení na existující podepsané hardwaru nejsou podporovány.

Další informace

Můžete použít Windows Clustering geograficky rozptýlených clusterů zavést do scénáře můžete nasadit členy jednoho clusteru na několika různých místech. Služba clusterů systému Windows nerozpozná rozšířené povahu těchto typů clusterů a síť a úložiště architektury, které slouží k vytvoření těchto clusterů zeměpisné Zachovat sémantiku přísluší. Zejména:
  • Soukromé a veřejné síťové připojení mezi uzly clusteru musí být uvedeny jako jediný, nejsou směrovány LAN používající technologií, jako je například virtuální místní sítě (VLAN). V těchto případech musí být síťové připojení schopen poskytnout zaručené, maximální přenosu zpoždění mezi uzly více než 500 milisekund. Clusteru Interconnect musí se zobrazují jako standardní místní sítě.
  • Jakékoliv geograficky replikované úložiště technologie musí zachovat sémantiku jeden disk, jako je například trvalé rozhodčí LUN – Windows Clustering. Disk kvora musí být replikována v reálném čase, synchronní režim na všech webech.
Z důvodu složitosti zeměpisně oddělené clustery se musejí týkat výrobce hardwaru v jakékoliv otázce. Konfiguraci často obsahuje výrobců softwaru a ovladačů, které jsou požadovány pro clustery funkci. Služby odborné pomoci společnosti Microsoft, nemusí být vědomy interakci tyto součásti v režimu Windows Clustering.

Konfigurace musí být ověřena s maximální podporované vzdálenost mezi uzly pro konkrétní web propojení, (jako například certifikované konfigurace s uzly, které jsou od sebe vzdáleny jeden míle, používající fiber, který není podporován, je-li uzly jsou nasazeny více než jeden kilometr od sebe nebo je-li propojení mědi).

Odkazy

Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/techinfo/overview/clustergeo.mspx

Vlastnosti

ID článku: 280743 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 6.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbmt kbclustering kbenv kbinfo KB280743 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:280743

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com