Рекомендацій та керівних принципів для параметру "Макс ступінь паралелізм" конфігурації в SQL Server

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2806535 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Microsoft SQL Server Макс ступінь паралелізму Параметр конфігурації (MAXDOP) контролює кількість процесорів, які використовуються для виконання запит на змінення в паралельних плану. Цей параметр визначає обчислень і потік ресурси, які використовуються для операторів плану запит на змінення, що виконують роботу паралельно. Залежно від того, чи SQL Server настроєно на комп'ютері симетричних багатопроцесорних (Багатопроцесорних), нелегальної пам'яті комп'ютера доступ (NUMA) або hyperthreading підтримкою процесорів, потрібно настроїти на Макс ступінь паралелізму варіант відповідним чином. У цій статті розглядаються загальні принципи, які можна використовувати для налаштування на Макс ступінь паралелізму параметр для SQL Server, при використанні sp_configure систему збереженої процедури.

Підказки запит на змінення Transact-SQL ПАРАМЕТР (MAXDOP) можна змінити на Макс ступінь паралелізмупараметр в значення sp_configure , якщо запит вказує цей параметр. У SQL Server 2000 до перевизначення буде застосовано, лише якщо значення, вказаного в натяк менше або дорівнює значенню sp_configure . У SQL Server 2005 і пізніших версій на заміщення завжди має ефект. У SQL Server 2008 та пізніших версій якщо значення MAXDOP перевищує значення, які настроєно за допомогою губернатора ресурсу ядро бази даних використовує значення ресурсу губернатор MAXDOP. Всі семантичних правил, які з в Макс ступінь паралелізмупараметр застосовуються під Вільний час сценарій виконання MAXDOP запит на змінення підказка. Дві інші параметри, які можна скасувати або впливає на налаштування MAXDOP є наступні:
 • М'які NUMA
 • Паралельні індексу

Додаткові відомості

Примітка. На Макс ступінь паралелізму Параметр конфігурації чи не обмежити кількість процесорів, які використовується SQL Server. Щоб настроїти кількість процесорів, які використовується SQL Server, сценарій виконання на маски спорідненості Параметр конфігурації.

Дотримуйтесь наступних вказівок, під Вільний час настроювання значення MAXDOP.

SQL Server 2005 і пізніших версій

 • Для серверів, більше, ніж вісім процесорів використовуйте наступні налаштування:
  MAXDOP = 8
 • Для серверів, вісім або меншу кількість процесорів використовуйте наступні налаштування:
  MAXDOP = 0, щобN

  Примітка. За такої конфігураціїN Указує кількість процесорів.
 • Для серверів, які мають NUMA настроєно MAXDOP не повинна перевищувати кількість процесорів, призначених для кожного NUMA вузол.
 • Для серверів, які мають hyperthreading увімкнуто значення MAXDOP не повинна перевищувати кількість фізичних процесорів.
 • Для серверів, які мають NUMA настроєно і ввімкнуто hyperthreading, вартість MAXDOP не повинна перевищувати кількість фізичних процесорів з NUMA вузол.
Примітка. Використовувати ці ж принципами, коли ви встановити на Макс ступінь паралелізмупараметр для ресурсу губернатор навантаження групи.

Також, максимальне значення 8, зазначене в ці принципи застосовується для типового SQL Server діяльності та накладні для обміну операторів, що використовуються в паралельних запит на змінення планів. Це максимальне значення може варіюватися залежно від конкретного застосування моделей і одночасних діяльності екземпляр SQL Server. Наприклад, розглянемо такі ситуації:
 • Якщо у вас дуже невелика кількість запитів, що виконання в той же Вільний час, в порівнянні з кількість процесорів, можна встановити значення MAXDOP на більші значення. Наприклад, можна встановити значення MAXDOP 16.
 • Якщо ви є мають дуже велику кількість запитів, що виконання в той же Вільний час, в порівнянні з кількість процесорів, ви можете встановити значення MAXDOP на менші значення. Наприклад, можна встановити значення MAXDOP до 4.
Примітка. Будь-яке значення, що ви вважаєте, що за допомогою повинні ретельно перевірили проти конкретну програму діяльності або візерунок запитів перед упровадженням значення на робочий сервер.

SQL Server 2000 і пізніших версій

Якщо SQL Server використовує послідовний план поверху, вона буде використовувати тільки один процесор. Однак, якщо SQL Server використовує паралелізм, використовувати Усі настроєні процесорів (як визначається MAXDOP запит на змінення Підказка конфігурації) для виконання паралельно плану. Наприклад, якщо використовується MAXDOP = 0 на сервері 32-шлях спроби SQL Server, щоб використовувати всі процесори 32, навіть якщо 7 процесори може виконати завдання більш ефективно в порівнянні з послідовний план поверху, який використовує тільки один процесор. За такої поведінки все або нічого якщо SQL Server використовує паралельних план поверху, і якщо не обмежити запит Підказка MAXDOP максимальне значення 8, Вільний час, яка вимагає SQL Server для координації всіх процесорів на High-End server переважує переваг сценарій виконання паралельних плану.

MAXDOP параметр застосовується до кожного кроку плану. Кожен крок буде використовувати один Процесор або кількість процесорів, зазначеного в MAXDOP і ніколи не все, що між ними. Якщо паралельно виконати кроки, кількість потоків, що використовуються за запитом може перевищувати значення MAXDOP.

Визначення MAXDOP див розділ "Макс ступінь паралелізм параметр" або "Ступінь паралелізм" Тема в SQL Server.

Зрозуміти, як працює паралелізм, див. розділ "Паралельної обробки запиту" у розділі "Архітектурою процесора запиту" Тема в SQL Server Books Online.

Додаткова інформація

Додаткові відомості щодо паралельних запитів перейдіть на веб-сайт корпорації Microsoft Developer Network (MSDN):
Ступінь паралелізму
Кращі практики відомості наразі запущено екземпляр SQL Server на комп'ютерах, які мають більше 64 процесорів, див нижче SQL Server Books Online:Для екземплярів SQL Server, які працюють на hyperthreading підтримкою процесорів, дотримуйтесь рекомендацій у статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322385 SQL Server підтримки в середовищі hyper різьбові
Примітка. Ця рекомендація може не поширюватися на нові фішки процесор таких як в Intel Nehalem сім'я.

Відомості про кількість процесорів, які використовується SQL Server і кількість NUMA вузлів, які визнаються SQL Server сценарій виконання динамічного керування переглядів sys.dm_os_sys_info і sys.dm_os_nodes. Щоб отримати додаткові відомості про налаштування MAXDOP, які виконуються за допомогою ресурсу губернатора Перегляньте відомості в sys.dm_resource_governor_workload_groups подання елементів динамічного керування.

Щоб отримати додаткові відомості про продукти або інструменти, які автоматично перевіряти наявність цієї умови, на ваш екземпляр SQL Server і на версії SQL Server продукту побачити у таблиці:
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Правило програмного забезпеченняНазва правилаОпис правилаВерсії продуктів, проти якого обчислюється правило
SQL Server 2008 R2 кращі практики аналізатор (SQL Server 2008 R2 BPA)Рекомендоване значення не вибрано ступінь паралелізмуSQL Server 2008 R2 кращі практики аналізатор (SQL Server 2008 R2 BPA) забезпечує правило виявити ці умови, де відповідні значення для в Макс ступінь паралелізмупараметр не настроєно разом з кількістю процесори в NUMA вузол а також ресурсів губернатор навантаження конфігурації для MAXDOP. SQL Server 2008 R2 BPA підтримує SQL Server 2008 і SQL Server 2008 R2.

Якщо запустити засіб BPA і отримувати попередження "Обробника баз даних - ступінь паралелізм не встановлено Рекомендоване значення", порівняти заМакс ступінь паралелізмузначення Опції і ресурс губернатор навантаження MAXDOP значенням з рекомендованих значень вказаних у розділах "Резюме" і "Додаткові відомості".
SQL Server 2008, SQL Server 2008 R2
SQL Server 2012 кращі практики аналізатор (SQL Server 2012 BPA)Рекомендоване значення не вибрано ступінь паралелізмуSQL Server 2012 кращі практики аналізатор (SQL Server 2012 BPA) забезпечує правило виявити ці умови, де відповідні значення для Макс ступінь паралелізмупараметр не настроєно разом з кількістю процесори в NUMA вузол а також ресурсів губернатор навантаження конфігурації для MAXDOP.

Якщо запустити засіб BPA і отримувати попередження "Обробника баз даних - ступінь паралелізм не встановлено Рекомендоване значення", порівняти заМакс ступінь паралелізмузначення Опції і ресурс губернатор навантаження MAXDOP значенням з рекомендованих значень вказаних у розділах "Резюме" і "Додаткові відомості".
SQL Server 2012

Властивості

Номер статті: 2806535 - Востаннє переглянуто: 6 лютого 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2012 Standard
 • Microsoft SQL Server 2012 Developer
 • Microsoft SQL Server 2012 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express with Advanced Services
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Evaluation
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
 • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition with Advanced Services
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Evaluation Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Developer Edition
Ключові слова: 
kbinfo kbmt KB2806535 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2806535

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com