Oprava: Hodnota atributu během ověřování při aktualizaci dvou obchodních pravidel aktualizovat stejného atributu na určitou hodnotu v SQL Server 2012 MDS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2800355 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Máte entity, která má čtyři atributy v Microsoft SQL Server 2012 hlavní Data Services (MDS). Například atributy entity jsou A1, A2, A3 a A3 F. atributu je atribut založené na doméně.
  • Máte dva obchodní pravidla. Jedno pravidlo se pokusí nastavit hodnotu F na A1. Druhé pravidlo se pokusí nastavit hodnotu F A2, A3 je nastavena na určitou hodnotu.
  • Publikovat a použít dva obchodní pravidla.

V tomto scénáři není aktualizována hodnota F.

Poznámka:Očekávané provozní je že tento atribut A3 určuje F aktualizovat hodnotu A2. Místo toho zůstane prázdná hodnota F.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Kumulativní aktualizace 2 pro aktualizaci Service Pack 1 (SP1) pro systém SQL Server 2012

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 2. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2012 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2790947 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2012
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2012 Service Pack 1, vydání. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 sestavení, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2012

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".


Vlastnosti

ID článku: 2800355 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2800355 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2800355

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com