FIX: "System_health" relácie diagnostiky zbierka úloh zamrzne Microsoft SQL Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2800256 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

V Microsoft SQL Server 2012, System_health relácie diagnostiky zberu úlohu môže zmraziť. Určiť, či došlo tento problém, spustite nasledovný dotaz a potom sledovať hodnoty v stĺpci aktuálny server . Keď sa vyskytne tento problém, mali neustále narastajú hodnoty v stĺpci aktuálny server .
select wait_time, wait_type,* from sys.dm_exec_requests 
where command='SYSTEM_HEALTH_MONITOR'

PoznámkaSystem_health relácie diagnostiky kolekcia úloha zhromažďuje informácie o systémové súčasti výsledkov spustením sp_server_diagnostics uložené postupom. Ďalšie informácie o sp_server_diagnostics uložená procedúra, prejdite na nasledujúcu webovú lokalitu MSDN:
Všeobecné informácie o sp_server_diagnostics uložená procedúra

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia balíka 1 pre SQL Server 2012

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v kumulatívnej aktualizácii 1 pre SQL Server 2012. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2679368 Kumulatívna aktualizácia balíka 1 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2012

Stav

Toto je známy problém v SQL Server 2012.

Odkazy

Ďalšie informácie o prírastkové obsluhe Model pre SQL Server, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
935897 Prírastkové servis Model je k dispozícii z SQL Server tímu dodať rýchlych hlásené problémy
Ďalšie informácie o schéme pomenovanie pre SQL Server aktualizácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
822499 Pomenovanie schéme pre balíky aktualizácií softvéru servera Microsoft SQL Server
Ďalšie informácie o aktualizácii softvérovej terminológie, kliknite na nasledovné číslo článku, aby sa vám zobrazil článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Ďalšie informácie

Nasledujúca tabuľka poskytuje viac informácií o produktoch alebo nástroje, ktoré automaticky skontrolovať tento stav na inštancii servera SQL Server a verzie produktu SQL Server voči ktorej sa hodnotí pravidlo:
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Pravidlo softvérNázov pravidlaPopis pravidlaVerzie produktu, voči ktorej sa hodnotí pravidlo
System Center poradcaSQL Server systém zdravia Diagnostika zbierka úloh visí na neurčito.System Center poradca kontroluje, či táto inštancia SQL Server obsahuje opravu popísanú v tomto článku. Ak opravu nie je prítomný, System Center poradca generuje správy. Skontrolujte Podrobnosti nájdete v článku databázy Knowledge Base, a prijať potrebné opatrenia.SQL Server 2012

Vlastnosti

ID článku: 2800256 - Posledná kontrola: 8. februára 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Kľúčové slová: 
kbfix kbqfe kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2800256 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2800256

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com