W3wp.exe procesu spotrebuje nadmerné Procesora a pamäte zdrojov na serveri klientskeho prístupu Exchange po inštalácii Update Rollup 5 verzia 2 alebo súhrnnú aktualizáciu 6 pre Exchange Server 2010 SP2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2800133 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Predpokladajme, že použijete súhrnnú aktualizáciu 5 verzia 2 alebo Update Rollup 6 pre Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 (SP2). Ak delegát používateľ odmietne žiadosť o schôdzu, W3wp.exe proces MSExchangeSyncAppPool a MSExchangeServicesAppPool fondy aplikácií spotrebuje nadmerné Procesora a pamäte zdrojov na serveri klientskeho prístupu Exchange Server 2010.

Poznámka: Môžete použiť sledovanie výkonu monitora CPU a pamäťové prostriedky. Na % Času procesora Počítadlo sleduje využitie Procesora. Na Pridelené bajtov Počítadlo monitoruje pamäťových prostriedkov a zobrazuje rýchlosť, pri ktorej W3wp.exe alokuje pamäť. Na % Času v GC Počítadlo monitoruje pamäťových prostriedkov a času, že W3wp.exe trávia spracovanie odpadkov kolekcie. Pridať tieto počítadlá výkonu monitora, postupujte nasledovne:
  • Vyberte % Času procesora Počítadlo pod Procesor objekt, a potom vyberte Všetky inštancie.
  • Vyberte Pridelené bajtov Počítadlo pod .NET CLR pamäte objekt, a potom vyberte w3wp.
  • Vyberte % Času v GC Počítadlo pod .NET CLR pamäte objekt, a potom vyberte w3wp.

Príčina

Tento problém je spôsobený poškodené PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE nehnuteľnosť v používateľa voľnom v obchode výmenu informácií. Poškodený majetok potom spôsobuje tlak pamäte na serveri a spúšťa W3wp.exe proces odpadky zbierky.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Exchange Server 2010 Service Pack 3 (SP3) na serveroch Exchange Server 2010. Ďalšie informácie o Exchange Server 2010 SP3 získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2808208 Popis programu Exchange Server 2010 Service Pack 3

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o Update Rollup 5 verzia 2 pre Exchange Server 2010 SP2, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2785908 Opis Update Rollup 5 verzia 2 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2

Ďalšie informácie o Update Rollup 6 pre Exchange Server 2010 SP2, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

2746164 Opis Update Rollup 6 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2
Ďalšie informácie o PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE nehnuteľnosti, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o PR_SCHDINFO_APPT_TOMBSTONE nehnuteľnosti
Ďalšie informácie o počítadlách výkonu monitora, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o počítadlách výkonu monitora

Vlastnosti

ID článku: 2800133 - Posledná kontrola: 26. júla 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2800133 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2800133

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com