Problémy s přesunutím internetovou poštu a adresy do aplikace Outlook 2013 (64-bit)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2796528 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky


Pokud jste nainstalovali aplikaci Outlook 2013 (64-bit) a s troublemoving e-mailu sítě Internet nebo kontakty do něj, pokračujte onwith tohoto článku.Pokud potřebujete pouze helpsetting upOutlook, získáte informaceKB 2758902

Při pokusu o export Internetemail a kontakty z aplikace Outlook Express nebo Windows Live Mail do aplikace Outlook (64-bit), dojde chybě:

 • Buď není určen žádný výchozí poštovní klient nebo aktuální poštovní klient nemůže splnit požadavek na odeslání zprávy. Spusťte aplikaci Microsoft Outlook a nastavte ji jako výchozího poštovního klienta.

  Následuje:
 • Nelze provést export.
  Během inicializace rozhraní MAPI došlo k chybě.

Outlook 2013 již podporuje import e-mailových zpráv a adres (kontakty) zOutlook Express 4.x, 5.x, 6.x nebo directlyinto Windows Mailje.Další informace o vyřazené funkce štíhlé.

To pouze díky možnosti exportu e-mailu a adres z aplikace Outlook Express nebo Windows Live Mail a do aplikace Outlook 2013. Možnost exportu však má omezení. Aplikace Outlook Express a Windows Live Mail není možné exportovat do aplikace Outlook, pokud je nainstalována 64bitová verze sady Microsoft Office nebo aplikace Microsoft Outlook.

Export e-mailů a kontaktů z aplikace Outlook Express nebo Windows Live Mail a do 2013 aplikace Outlook, je nutné odinstalovat 64bitovou verzi sady Office nebo aplikace Outlook a potom nainstalovat 32bitovou verzi. Alternativně můžete migrovat data na jiném počítači, který je 32bitové verze aplikace Outlook. 32Bitová verze může být aplikace Outlook 2013 nebo starší.

Zástupná řešení
Jsou dvě řešení, aby pomohl e-maily a kontakty na místní kopii aplikace Outlook:

 • Exportujte nastavení pošty v programu Windows Mail pomocí jiného počítače, který má verzi aplikace Outlook (32-bit) nainstalován a pak přesuňte výsledný soubor PST pro klienta Outlook 2013 (64-bit). Výchozí umístění souborů dat aplikace Outlook 2013 najdete v: Úvod k datovým souborům aplikace Outlook
 • Odinstalujte Office 2013 (64 bitů) andinstall Office 2013 (32 bitů) a potom exportovat z Live Mail na verzi Outlook 2013 (32 bitů) na základě informací uvedených v:KB 980534

  Poznámka: Postupujte podle kroků uvedených v KB 2739501 toremove 2013 sady Office nebo aplikace Outlook 2013.

Vlastnosti

ID článku: 2796528 - Poslední aktualizace: 10. října 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2013
Klíčová slova: 
kbmt KB2796528 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2796528

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com