Żywe spotkania w konferencje dla programu Outlook nie ma w 32-bitowej wersji programu Outlook 2013 na komputerze, na którym jest uruchomiona wersja 64-bitowe systemu Windows 8

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2793819 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

32-Bitowej wersji programu Microsoft Outlook 2013 instalowania na komputerze, na którym jest uruchomiona wersja 64-bitowe systemu Windows 8. Podczas instalowania dodatku Live posiedzenia Konferencji dla programu Outlook, dodatek nie ma 2013 programu Outlook.

UwagaMożna kliknąć Dodatki Zakładka w Opcje programu Outlook okno dialogowe, aby sprawdzić wszystkich dodatków w programie Outlook 2013.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2770463 Opis aktualizacji zbiorczej dla dodatku Live posiedzenia Konferencji dla programu Outlook: grudnia 2012 r.


Właściwości

Numer ID artykułu: 2793819 - Ostatnia weryfikacja: 19 grudnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Conferencing Add-in for Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2793819 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2793819

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com