Nowa opcja jest dostępna który wyłącza akcją przechowywania PermanentlyDelete w organizacji programu Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2793274 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

W tym artykule wprowadza nową opcję, która dodaje parametr PermanentlyDeleteDisabled do polecenia cmdlet Set-OrganizationConfig . Parametr umożliwia użytkownikom wyłączenie akcji przechowywania PermanentlyDelete , która powoduje trwałe usunięcie elementów wiadomości w organizacji programu Microsoft Exchange Server 2010.

Uwaga Akcja przechowywania PermanentlyDelete trwale usuwa wiadomości ze skrzynki pocztowej. Nie można odzyskać wiadomości, który jest trwale usuwana przy użyciu folderu przechowalni. Ponadto trwale usuniętych wiadomości nie są zwracane przez funkcję wyszukiwania odnajdowania, chyba że posiadają postępowania sądowego lub pojedynczy element odzyskiwania jest włączona dla skrzynki pocztowej.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujący pakiet zbiorczy aktualizacji:
2746164 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla programu Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2
Po zastosowaniu pakietu zbiorczego aktualizacji można uruchomić następujące polecenie, aby wyłączyć PermanentlyDelete akcją przechowywania w organizacji programu Exchange Server 2010:
Set-OrganizationConfig [-Identity OrganizationName] -PermanentlyDeleteDisabled $true

Notatki
  • Domyślnie parametr PermanentlyDeleteDisabled ma wartość false. Dlatego Akcja przechowywania PermanentlyDelete jest włączona.
  • Jeżeli parametr PermanentlyDeleteDisabled jest ustawiony na wartość true, PermanentlyDelete akcją przechowywania jest wyłączony. To ustawienie nie powoduje zmiany żadnych innych zasad przechowywania. To ustawienie tylko bloki trwałe usunąć akcję z aktualnie wykonywane.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat polecenia cmdlet Set-OrganizationConfig przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje na temat polecenia cmdlet Set-OrganizationConfig
Aby uzyskać więcej informacji na temat tagów przechowywania i zasad przechowywania przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Opis tagi przechowywania i zasady przechowywania

Właściwości

Numer ID artykułu: 2793274 - Ostatnia weryfikacja: 18 lutego 2013 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2793274 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2793274

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com