Pomocí přechodu scénářů kabely v domácí nebo to-peer sítě

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 278870 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Networking je založena na standardu Ethernet 802.3 (Carrier Sense Multiple Access s Collision Detection). Standardní Ethernet 802.3 není konkrétně zakázat použití kříženého kabely, ale implementace kříženého kabely je nad rámec standardní.

Microsoft provede každých přiměřené úsilí pomoci při odstraňování síťových potíží domácí nebo peer-to-peer. Společnost však Pokud používáte kabely kříženého při konfiguraci sítě domácí nebo peer-to-peer, Microsoft nezaručuje, že problémy budou vyřešeny.

Další informace

Při práci s sítě používá kabely kříženého provádět všechny Poradce při potížích, které se provádí s standardní kabely a rozbočovače. I když důrazně podezření, že konkrétní problém může souviset s pomocí kříženého kabelu, musí není omezit množství řešení potíží v síti provést.

Standardní specifikace Ethernet 802.3 měl byla původně navržena pro použití s 10Base5 Ethernet (ThickNet) pomocí kabelů RG-8 nebo RG 11 a interface\ jednotka příloha Ethernet DIX (AUI\DIX) konektoru na zadní síťový adaptér (někdy nazývané karta síťového rozhraní nebo NIC).

Aspekty nákladů vedly rozšířených přijetí 10Base2 Ethernet (ThinNet) pomocí kabelů připojených BNC RG 58 konektor na zadní síťový adaptér. V případě z 10Base5 a 10Base2 Ethernet, je můžete předpokládají, že dané způsobem připojených síťových adaptérů k síti síťové adaptéry jsou "zřetězené sedmikráska" s žádné zprostředkující zařízení povinné (například přetažení kabely k páteřní síti na ThickNet nebo T spojnice na ThinNet). Z tohoto důvodu musí implementovat síťový adaptér s AUI/DIX nebo konektory BNC detekce kolize být v souladu s standardní specifikace Ethernet 802.3.

Důležité informace také vedly i širší přijetí pomocí kategorie 3 (Cat3) unshielded kroucená dvojlinka (UTP) kabel připojen rozbočovače Ethernet 10BaseT nákladů. Použití rozbočovače již provedené jej požadavku, proveďte každý síťový adaptér detekce kolize jako funkce je vyžadována v rozbočovači a "sedmikráska zřetězení" jeden síťový adaptér do jiného delší potřeby být aspektem v návrhu síťového adaptéru. Přestože 10BaseT dodatku ke standardní specifikace doporučuje, detekce kolize být implementována v síťový adaptér Ethernet 802.3 není požadavek pro vyrábí síťového adaptéru dodržovat tato doporučení přenést, například 10BaseT síťový adaptér v souladu s standardní specifikace Ethernet 802.3.

V některých případech použití kříženého kabely mohou zlepšit propustnost sítě a je ideálním případě vhodný pro směrovač směrovač síťový adaptér je používán a obě zakončení segmentu jsou plně duplexní připojení.

Další informace o topologii a kříženého kabely místní sítě (LAN) naleznete na následující web společnosti Microsoft:
Microsoft Developer Network Online

Odkazy

Jsou příslušnou klauzulí standard Ethernet 802.3: klauzule 14.5.2 a 32.8.2.

Vlastnosti

ID článku: 278870 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows Millennium Edition
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 95
 • Microsoft Windows 3.1 Standard Edition
 • Microsoft Windows 3.11 Standard Edition
 • Microsoft Windows for Workgroups 3.1
 • Microsoft Windows for Workgroups 3.11
Klíčová slova: 
kbmt kbfaq kbinfo KB278870 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:278870

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com