Povolenie rozhrania .NET Framework 3.5 v systéme Windows 8 v režime offline

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2785188

O autorovi:

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2401266
Tento článok poskytuje M Reza Faisal. Spoločnosť Microsoft je veľmi vďačná odborníkom MVP, ktorí aktívne zdieľajú svoje skúsenosti s inými používateľmi. Tento článok by byť zverejnené na Webové stránky MVP alebo blog neskôr.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Popis problému

Windows 8 predvolene nezahŕňa .NET 3.5 (vrátane .NET 2.0 a 3.0). Ak však používateľ inovuje zo systému Windows 7 na systém Windows 8, rozhranie .NET Framework 3.5 bude úplne zapnuté. Používateľ môže uistite sa, že táto funkcia je predvolene v programy a súčasti.

Toto je zoznam krokov, ktoré používateľ môže skontrolovať:


Krok 1:
Prejdite na nastavenia. Vyberte položku Ovládací Panel a potom vyberte programy.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2785189


Krok 2:
Kliknite na Windows zapnúť alebo vypnúť súčasti a používateľa sa okno ako na obrázku.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2785190


Používateľ môže túto funkciu kliknutím na .NET Framework 3.5 (vrátane .NET 2.0 a 3.0), vyberte ju a kliknite na tlačidlo OK. Po dokončení tohto kroku bude prevziať celý balík z internetu a nainštalovať súčasti .NET Framework 3.5.

Ale ak používateľ nemá pripojenie na internet, tento postup nemožno použiť.

Riešenia

Používateľovi naďalej môžu túto funkciu v režime offline Ak má používateľ Windows 8 DVD alebo ISO obrazu.

Ak chcete

Nižšie sú uvedené kroky, aby .NET Framework 3.5 (vrátane .NET 2.0 a 3.0) v režime offline:

Krok 1:
Vložte disk DVD systému Windows 8 alebo pripojiť ISO obraz. Zdroj tejto funkcie nájdete v priečinku E:\sources\sxs. (V tomto prípade E: používateľa písmeno používateľa načítanie systému Windows 8 Media.)
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2785191


Krok 2:
Otvorenie príkazového riadka EXE s oprávneniami.

Krok 3:
Spustite príkaz Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:E:\sources\sxs /LimitAccess a stlačte kláves Enter.

Po dokončení inštalácie rozhrania .NET Framework 3.5 môžete vidieť, či je zapnutá funkcia.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2785192

Komunita riešenia obsahu upozornenie

SPOLOČNOSŤ MICROSOFT ANI JEJ DODÁVATELIA NEPOSKYTUJÚ ŽIADNE ZÁRUKY TÝKAJÚCE SA VHODNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI ALEBO PRESNOSTI INFORMÁCIÍ A SÚVISIACICH GRAFICKÝCH PRVKOV UVEDENÝCH V TOMTO DOKUMENTE. TIETO INFORMÁCIE A SÚVISIACE GRAFICKÉ PRVKY SÚ POSKYTOVANÉ „TAK, AKO SÚ“, BEZ ZÁRUKY AKÉHOKOĽVEK DRUHU. SPOLOČNOSŤ MICROSOFT ANI JEJ DODÁVATELIA SA TÝMTO ZRIEKAJÚ VŠETKÝCH ZÁRUK A PODMIENOK TEJTO INFORMÁCIE A SÚVISIACU GRAFIKU VRÁTANE VŠETKÝCH ZÁRUK A PODMIENOK OBCHODOVATEĽNOSTI, VHODNOSTI NA URČITÝ ÚČEL, NEPORUŠENIA, NÁZVU A NEPORUŠENIA CUDZÍCH PRÁV. VÝSLOVNE SÚHLASÍTE S TÝM, ŽE NIE JE V PRÍPADE SA SPOLOČNOSŤ MICROSOFT ANI JEJ DODÁVATELIA ŽIADNE ŠKODY PRIAMYCH, NEPRIAMYCH, REPRESÍVNE, ŠPECIÁLNE, NÁSLEDNÉ ŠKODY VRÁTANE, BEZ OBMEDZENIA, ŠKÔD ZO STRATY POUŽÍVANIA, ÚDAJOV ALEBO ZISKU VYPLÝVAJÚCE Z ALEBO AKOKOĽVEK SPOJENÉ S POUŽITÍM ALEBO NEMOŽNOSŤ POUŽITIA INFORMÁCIÍ A SÚVISIACE GRAFIKY OBSIAHNUTÉ V TOMTO DOKUMENTE, NA ZÁKLADE ZMLUVY, DELIKTU, NEDBALOSTI, PLNEJ ZODPOVEDNOSTI ALEBO INAK, AJ KEĎ SPOLOČNOSŤ MICROSOFT, ANI ŽIADNE JEJ DODÁVATEĽOV BOLI UPOZORNENÍ NA MOŽNOSŤ ŠKÔD.

Vlastnosti

ID článku: 2785188 - Posledná kontrola: 19. januára 2015 - Revízia: 4.0
Kľúčové slová: 
kbmt KB2785188 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2785188

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com