Ako povoliť .NET Framework 3.5 na Windows 8 v režime Offline

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2785188

O autorovi:

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2401266
Tento článok je poskytovaná M Reza Faisal. Microsoft je tak vďačná, že MVP, ktorí aktívne zdieľajú ich odborné skúsenosti s ostatnými užívateľmi. Článok by byť vyslaný na Webové stránky MVP alebo blog neskôr.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Popis problému

Windows 8 predvolene nezahŕňa .NET 3.5 (zahŕňajú .NET 2.0 a 3.0). Ale ak používateľ je upgrade z Windows 7 si Windows 8, .NET Framework 3.5 je plne zapnutá. Používateľa môžete uistite sa, že táto funkcia zapnutá šekom Program a funkcie.

Toto je zoznam krokov, ktoré používateľ dokáže skontrolovať:


Krok 1:
Prejdite na nastavenia. Vyberte Ovládací Panel potom vyberte programy.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2785189


Krok 2:
Kliknite na tlačidlo Zapnúť funkcie systému Windows zapnúť alebo vypnúť, a používateľ bude vidieť okno ako obrázok nižšie.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2785190


Používateľ môže túto funkciu kliknutím na .NET Framework 3.5 (zahŕňajú .NET 2.0 a 3.0) ho vyberte a kliknite na tlačidlo OK. Po tomto kroku bude celý balík na stiahnutie z internetu a nainštalovať funkciu platformy .NET Framework 3.5.

Ale ak užívateľ nemá pripojenie k internetu, tento postup nemôže byť použitý.

Riešenia

Používateľ stále môžu túto funkciu v režime offline Ak má používateľ Windows 8 DVD alebo ISO obrazu.

Ako To urobiť

Nižšie sú uvedené kroky na jeho povolenie .NET Framework 3.5 (zahŕňajú .NET 2.0 a 3.0) funkcie v režime offline:

Krok 1:
Vložiť Windows 8 DVD alebo pripojiť ISO obraz. Zdroj tejto funkcie nájdete v priečinku E:\sources\sxs. (V tomto prípade E: používateľa písmeno na ktoré používateľ nahrá Windows 8 Media.)
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2785191


Krok 2:
Otvorte CMD.EXE s oprávneniami.

Krok 3:
Spustite nasledujúci príkaz Dism.exe / online /enable-feature /featurename:NetFX3/všetky /Source:E:\sources\sxs /LimitAccess, a stlačte kláves Enter.

Po dokončení inštalácie rozhrania .NET Framework 3.5 môžete vidieť, že funkcia je zapnutá.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2785192

Spoločenstva riešenia obsahu Disclaimer

SPOLOČNOSŤ MICROSOFT CORPORATION A/ALEBO JEJ PRÍSLUŠNÍ DODÁVATELIA NEPOSKYTUJÚ ŽIADNE VYHLÁSENIA O VHODNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI ALEBO PRESNOSTI INFORMÁCIÍ A SÚVISIACE GRAFIKY OBSIAHNUTÉ V TOMTO DOKUMENTE. VŠETKY TIETO INFORMÁCIE A SÚVISIACA GRAFIKA SÚ POSKYTOVANÉ "TAK AKO SÚ" BEZ ZÁRUKY AKÉHOKOĽVEK DRUHU. SPOLOČNOSŤ MICROSOFT ANI JEJ PRÍSLUŠNÍ DODÁVATELIA TÝMTO ODMIETAJÚ VŠETKY ZÁRUKY A PODMIENKY OHĽADOM TEJTO INFORMÁCIE A SÚVISIACU GRAFIKU VRÁTANE VŠETKÝCH IMPLICITNÝCH ZÁRUK A PODMIENOK OBCHODOVATEĽNOSTI, VHODNOSTI PRE KONKRÉTNY ÚČEL, NEPORUŠENIA, HLAVA A NON-PORUŠENIE. VÝSLOVNE SÚHLASÍTE, ŽE v ŽIADNOM PRÍPADE SPOLOČNOSŤ MICROSOFT A JEJ DODÁVATELIA BUDÚ ZODPOVEDNÍ ZA AKÉKOĽVEK PRIAME, NEPRIAME, REPRESÍVNE, ŠPECIÁLNE, NÁSLEDNÉ ŠKODY ALEBO AKÉKOĽVEK ŠKODY VRÁTANE, BEZ OBMEDZENIA, ŠKODY ZA STRATU DÁT ALEBO ZISKU, VYPLÝVAJÚCE Z ALEBO AKOKOĽVEK SPOJENÉ S POUŽÍVANÍM ALEBO NESCHOPNOSTI POUŽÍVAŤ INFORMÁCIE A SÚVISIACE GRAFIKY OBSIAHNUTÉ V TOMTO DOKUMENTEČI UŽ NA ZÁKLADE ZMLUVY, DELIKTU, NEDBANLIVOSTI, PRÍSNEJ ZODPOVEDNOSTI ALEBO INAK, AJ KEĎ MICROSOFT ALEBO NIEKTORÉHO Z JEJ DODÁVATELIA UPOZORNENÁ NA MOŽNOSŤ VZNIKU ŠKODY.

Vlastnosti

ID článku: 2785188 - Posledná kontrola: 9. februára 2014 - Revízia: 3.0
Kľúčové slová: 
kbmt KB2785188 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2785188

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com