"550 5.1.1 RESOLVER.ARS.ExRecipNotFound"oznámenie o nedoručení chybové hlásenie pri odosielaní e-mailových správ pomocou programu Outlook v balíku Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2784785 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri odosielaní e-mailových správ pomocou programu Microsoft Outlook v balíku Office 365, môže vyskytnúť jeden alebo oba z nasledujúcich problémov:

Príznakom 1: Budete dostávať správy o nedoručení (NDR)

Pozvania na schôdzu alebo e-mailové správy nie sú dodávané úspešne. Napríklad, dostanete oznámenie o nedoručení, ktoré sa podobá nasledujúcemu hláseniu:
Generovanie servera: <server name="">.local</server>

IMCEAEX-_O = CONTOSO_ou = prvý + 20administrative + 20group_cn = Recipients_cn =<username>@<server name="">.local<b00> </b00> </server> </username>

#550 5.1.1 RESOLVER.ARS.ExRecipNotFound; nebol nájdený ##

Príznakom 2: Funkciu Automatické dokončovanie v programe Outlook fungovať podľa očakávania

Keď vytvoríte novú e-mailovú správu a potom zadajte názov v na line, užívateľské meno je auto-obývaný. Však, keď dvakrát kliknete na názov, narazíte na jeden z nasledujúcich problémov:
 • Dialógové okno pole informácie nezobrazuje správne.
 • Chýbajú informácie z dialógového okna.

PRÍČINA

Tieto problémy môžu nastať, ak je splnená jedna z nasledujúcich podmienok:
 • Môžete odpovedať na správy, ktoré boli prenesené z súborov osobných priečinkov (.pst) alebo boli prenesené pomocou nástroja tretích strán migrácie.
 • Outlook Prezývka cache (Automatické dokončovanie) obsahuje záznam zlé.
 • OfflineAddressBook nie je aktualizovaný alebo nie je možné prevziať.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tieto problémy, postupujte nasledovne:
 1. Reset prezývku a automatického dokončovania cache v programe Outlook. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
  287623 Ako resetovať prezývky a automatické dokončovanie cache v programe Outlook
 2. Ak odpovedáte na správu migrovaných, znova zadajte celú e-mailovú adresu príjemcu. Ak funkcia automatického dokončovania sa snaží zadajte meno príjemcu alebo adresa pre vás, kliknite na tlačidlo "X" odstrániť položku a manuálne zadajte celú e-mailovú adresu znova.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot riadku, zobrazujúci adresu auto-obývaný a "X"
 3. Uistite sa, že adresár Offline pracuje správne. Ďalšie informácie o riešení problémov adresár Offline, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  2429946 Riešenie problémov s adresárom Outlook Offline v prostredí Office 365

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa vyskytuje najčastejšie keď správy sa prenesú pomocou metódy, ktorá nie je správne aktualizovať podkladových X.500 odlíšiť názov informácie pôvodných príjemcov správy. Najčastejších vinníkov v tomto scenári sú .pst migrácie.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2784785 - Posledná kontrola: 10. júla 2014 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphic kbgraphxlink kbmt KB2784785 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2784785

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com