Používání adaptérů pro týmovou spolupráci s vyrovnáváním zatížení sítě může způsobit potíže se sítí (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 278431 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Někteří výrobci hardwaru nabízejí odolnost proti chybám s doprovodné ovladače a síťové adaptéry. Umožňuje technologie odolnost proti chybám seskupíte porty adaptéru pro připojení k jednoho segmentu fyzické sítě. Pokud připojení prostřednictvím jednoho portu nefunguje, je automaticky otevřen jiný port. Tato operace je transparentní pro operační systém a jiných zařízení v síti.

Poznámka: Podpora technologie odolné proti chybám je zodpovědností výrobce hardwaru. (Odolné proti chybám technologie zahrnuje hardware a ovladače).

Další informace

Při použití vyrovnávání zatížení sítě (NLB) síťové adaptéry odolné proti chybám může způsobit problémy. Při použití NLB v režimu jednosměrového vysílání NLB používá sdílená média virtuální adresu řízení přístupu. Sdílená média virtuální adresu řízení přístupu se používá namísto fyzického adaptéru adresu řízení přístupu k médiím pro veškerou komunikaci s vyrovnávaným zatížením adresy IP. S některé týmové adaptéry adresu řízení přístupu virtuální média nelze přepsat adresu řízení přístupu fyzického média. To způsobuje konflikty adresu IP v clusteru.

Poznámka: Pokud pomocí Application Center 2000 konfigurovat NLB, nastaví NLB do režimu jednosměrového vysílání.

Pokud používáte NLB v režimu jednosměrového vysílání, může mít ručně nastavit na kartě spravována místně adresa (LAA), na adresu MAC jednosměrového vysílání clusteru NLB. Chcete-li to provést, musíte nakonfigurovat software ovladače pro adaptér balanced zatížení v každém počítači v clusteru. Nenastavujte LAA clusterech NLB pracovat v režimu vícesměrového vysílání.

Důležité: Pokud ručně nastavit LAA jednosměrového vysílání, musíte také ručně odebrat jednosměrového vysílání LAA při odebrání serveru z clusteru. Při odebrání serveru z clusteru neodeberete LAA jednosměrového vysílání, obdržet konflikty adresu MAC.

Tento obtížnosti dochází pouze v rozhraní NLB a nevytvoří teamed není vliv rozhraní bez clusterů na stejném serveru. Mnoho výrobců hardwaru máte aktualizované ovladače tento problém. Také při použití vícesměrového vysílání namísto jednosměrového vysílání pro NLB NLB může pracovat v prostředí sítě adaptér týmové protože NLB přepsat adresu řízení přístupu fyzického média. Z hlediska Microsoft Product Support Services (PSS) je přijatelný použití týmových seskupený nebo vyhrazené rozhraní. Však Pokud nastat problémy související s týmové, PSS může vyžadovat zakázat týmové zatímco prozkoumány problém. Pokud zakázání z týmové samotný řeší problém, musí se hledání pomoc od výrobce hardwaru.

Vlastnosti

ID článku: 278431 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Application Center 2000 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB278431 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:278431

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com