Oprava: W3wp.exe výjimky a SharePoint farmy k dispozici po zakázání plán aktualizace dat sešitu PowerPivot v 2013 služby SharePoint, který spolupracuje s SSAS 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2781126 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Service Pack 1 pro aplikaci Microsoft SQL Server 2012 jako jeden soubor ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2012 Service Pack 1, opravte uvolnění.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme, zakažte plán aktualizace dat PowerPivot sešitu v aplikaci Microsoft SharePoint 2013 který spolupracuje s Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services (SSAS 2012). V takovém případě proces W3wp.exe na serveru SharePoint mohou nastat výjimky a farma služby SharePoint mohou být nedostupné.

Příčina

Příčinou tohoto problému projektu služby SharePoint se pokusí provést DataRefresh.DeleteWork uložená procedura k aktualizaci seznamu úlohy aktualizace dat v databázi obsahu. Nicméně uloženou proceduru nelze provést nezbytná služba odebere úlohu z fronty DataRefresh z důvodu problému oprávnění při instalaci nebo konfiguraci procesu SSAS obsahu databáze.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Kumulativní aktualizace 2 pro SQL Server 2012 SP1

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 2. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2012 SP1 klepněte na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2790947 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2012
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2012 SP1 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 sestavení, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2012

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
  1. Spusťte nástroj SQL Server Management Studio (SSMS) a potom připojit k databázovému serveru, který se používá k ukládání databáze obsahu pro PowerPivot ve službě SharePoint.
  2. Otevření databáze aplikace služby PowerPivot a vyhledejte Uložené procedury pro databázi.
  3. Klepněte pravým tlačítkem myšiDataRefresh.DeleteWork uložené procedury a potom klepněte na tlačítko Vlastnosti.
  4. V Oprávnění karta, přidejte GeminiServiceAdmin role a potom udělit roleProvedení oprávnění.

Odkazy

Další informace přírůstkové Model poskytování služeb serveru SQL Server klepněte na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
935897 Dílčí Model poskytování služeb je k dispozici u týmu SQL Server doručit opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server klepněte na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499 Schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2781126 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2781126 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2781126

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com