XADM: Recipient Update Service grubu için klasik olmayan bir güvenlik tanımlayıcısı yazma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 277902 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange Server 5.5, Microsoft Windows NT Server 4.0 tabanlı bir bilgisayarda çalışıyorsa, Exchange Server 5.5 grup üyelikleri, Active Directory'de gizli çoğaltma değil. Exchange Server Administrator programını Exchange Server 5.5 sürümü, bu nesneler de görüntüleyemiyor.

Neden

Active Directory'de gizli üyeliğine sahip grupları için Recipient Update Service grubu için bir kurallı olmayan bir güvenlik açıklayıcısı yazdığından bu sorun oluşabilir.

Exchange 2000 Active Directory Bağlayıcısı (ADC) kullanıldığında, değişikliği, Exchange Server 5.5 için çoğaltılır, ancak bir Exchange 5.5 güvenlik tanımlayıcısı oluşturulurken bir erişim denetimi girişi (ACE) ACCESS_ALLOWED_OBJECT_ACE türü, yalnızca Microsoft Windows 2000 Server ve daha sonra desteklenen oluşturulur. Bu nesne, Exchange Server Administrator programını Exchange Server 5.5 sürümü, bu tür bir güvenlik tanımlayıcısı işleyemiyor çünkü Exchange Server 5.5 bilgisayarlarda görüntülenmesi sırasında sorunlara neden olur. Windows NT Server 4.0 tabanlı bir bilgisayarda Exchange Server 5.5 çalıştırıyorsanız, herhangi bir adlandırma içeriğinin çoğaltma bu tür ACE'NIN kopyasını içeren bir nesneyle durur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşen: ADC

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
ADC.exe6.0.4418.18

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 277902 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe kbhotfixserver KB277902 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:277902

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com