XCON: Connector teslim kısıtlamaları düzgün çalışmayabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 277872 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Exchange 2000 Server veya Microsoft Exchange Server 2003 kullanarak bir bağlayıcı üzerinde teslim sınırlamaları yapılandırıldıktan sonra sınırlama ayarları uygulanmayabilir. Exchange 2000'de, aşağıdaki olay KIMLIĞI de oluşturulur:
Türü: uyarı
Olay KIMLIĞI: 957
Kaynak: MSExchangeTransport
: Kategori Yönlendirme Altyapısı/hizmeti

Açıklama:
Bağlayıcı kısıtlamaları (Grup veya kullanıcı tarafından), kuruluş içinde yok. Ancak, kısıtlama denetimi devre dışı bırakılır. HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\RESvc\Parameters\CheckConnectorRestrictions kayıt defteri değerini (DWORD) 1 olarak ayarlayın ve resvc ve smtpsvc kısıtlama yerel makinede denetimi etkinleştirmek için'nı yeniden başlatın.

Neden

Bir dağıtım listesi temel kısıtlama bir bağlayıcıya uygulamak istiyorsanız, bu kısıtlamalar denetleme işlemini el ile etkinleştirmeniz gerekir. Kısıtlama denetimi olup olmadığı denetleniyor bağlayıcı için kaynak Exchange köprü kurucu ayarlanmalı bir kayıt defteri anahtarı tarafından denetlenir. Bir kısıtlama belirtmek, ancak kayıt defteri anahtarı oluşturun, sınırlama denetlenir.

Dağıtım grupları'nı genişletin ve her iletinin kısıtlamaları denetlemek için performans önemli ölçüde etkileyebilir, çünkü varsayılan olarak kapalı denetimi bağlayıcı kısıtlama, sistemi üzerinden iletir. Olanaklıysa, (köprübaşı sunucusu, sınırlı bağlayıcı için üzerinde) gerekli olduğu için bu ayarı etkinleştirin.

Çözüm

Bu sorun CheckConnectorRestrictions kayıt defteri değerini (DWORD) 1 olarak ayarlamak, çözümlemek ve resvc ve smtpsvc kısıtlama yerel makinede denetimi etkinleştirmek için yeniden başlatma için. Bize CheckConnectorRestrictions değeri belirlemesini sağlamak için <a0></a0>, "Fix it for me" bölümüne gidin. Bu sorunu kendiniz gidermek için <a0></a0>, "Let me fix it myself" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt


Doğrulayın ve kayıt defteri ayarlarını otomatik olarak, Bu sorunu düzeltme bağlantıyı tıklatın. Tıklatın ÇalıştırDosya yükleme iletişim kutusunu ve bu sihirbazdaki adımları izleyin.


Bu sorunu
Microsoft Fix it 50325


Not Bu sihirbaz ingilizce yalnızca olabilir; ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.

Not Çalıştığınız bilgisayarda bu sorun yaşanmıyorsa, otomatik düzeltmeyi bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedip daha sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Kendim düzeltmek istiyorum

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme

Bu sorunu kendiniz gidermek için <a0></a0>:
 1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni (Regedt32.exe) başlatın.
 2. Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulup tıklatın:
  Hkey_local_machıne/System/CurrentControlSet/Services/RESvc/Parametreler/
 3. Düzen menüsünde, Değer Ekle'yi tıklatın ve sonra da aşağıdaki kayıt defteri değerini ekleyin:
  Değer adı: CheckConnectorRestrictions
  Veri türü: REG_DWORD
  Sayı tabanı: onaltılık
  Değer: 1
 4. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.
 5. Microsoft Exchange Yönlendirme Altyapısı hizmetini ve bu değişikliğin etkili olması Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) hizmetleri yeniden başlatın.

Daha fazla bilgi

Bu bilgiler Exchange CD-ROM ile birlikte gelen sürüm notları da bulunabilir.

Özellikler

Makale numarası: 277872 - Last Review: 15 Aralık 2009 Salı - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfixme kbmsifixme kbprb KB277872 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:277872

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com