FIX: Opatrenie definované skupiny perspektívu chýba po uložení alebo nasadiť perspektívu v Visual Studio

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2777097 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári:
  • Môžete vytvoriť kocku perspektívu v tabuľkovej modelu projektu v Microsoft Visual Studio.
  • Pohľadu obsahuje viaceré skupiny ukazovateľov.
  • Vykonaním jednej z nasledovných akcií:
    • Ušetríte pohľadu a zatvorte projekt.
    • Môžete skúsiť nasadiť pohľadu.
V tomto scenári, skupiny opatrenie pre perspektívu Model.bim súbore chýbajú. Navyše opatrenia pre tieto skupiny ukazovateľov sa nesprávne zobrazujú pri prezeraní údajov pomocou pohľadu.

Poznámka: Tento problém sa vyskytuje aj pri pokuse nasadiť pohľadu v Microsoft SQL Server Data nástroje (SSDT).

Riešenie

Poznámka: Ak chcete vyriešiť tento problém, uplatňovať túto opravu na pracovnej stanici, z ktorej ste použili SSDT autor tabuľkové model. Otvoriť model, a urobiť jednu zmenu pohľadu. Uložiť projekt Business Intelligence sémantickej Model (BISM), a potom ho nasadiť.

Kumulatívna aktualizácia informácií

Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012 SP1

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 2. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 SP1, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2790947 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012 Service Pack 1
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 SP1 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 Service Pack 1 bola uvoľnená

Kumulatívna aktualizácia balíka 5 pre SQL Server 2012

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívnej aktualizácii 5. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2777772 Kumulatívna aktualizácia balíka 5 pre SQL Server 2012
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2012

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o tabuľkové modelovanie, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite MSDN:
Všeobecné informácie o tabuľkové modelovanie (BAL tabuľkové)

Vlastnosti

ID článku: 2777097 - Posledná kontrola: 7. januára 2014 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2777097 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2777097

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com