Oprava: Nesprávný počet transakcí v zatížení výsledky testu v sadě Visual Studio 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2770576 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Vytvořte zkušební zatížení pro váš web v aplikaci Microsoft Visual Studio 2010.
  • Přidejte některé transakce do webových testů.
  • Spustit test zatížení.
  • Zobrazit souhrn zkušební zatížení.
V tomto scénáři počet transakcí v tabulce transakce ve výsledcích neodpovídá počtu transakcí v souhrnu zkušební zatížení.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je nyní k dispozici od společnosti Microsoft. Je však určena opravit pouze problém popsaný v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Chcete-li vyřešit tento problém, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde příslušné opravy hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být účtované poplatky podpory stornovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že váš problém vyřeší konkrétní aktualizace. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které nejsou vyřešeny v dané konkrétní aktualizaci.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí mít aplikace Microsoft Visual Studio 2010 Service Pack 1 (SP1) nainstalován.

Požadavek na restartování

Není třeba restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix Pokud zasažené soubory nejsou používány v době instalace. Doporučujeme ukončit všechny součásti týkající se aplikace Visual Studio 2010, před instalací opravy hotfix.

Informace o souboru

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Globální verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem Časové pásmo Karta v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.VisualStudio.qualitytools.webtestframework.dll10.0.40219.435395,93611. Prosince 201204: 52x86
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2770576 - Poslední aktualizace: 17. ledna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate
  • Microsoft Visual Studio Agents 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhotfixserver kbmt KB2770576 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2770576

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com