Oprava: Zlyhanie inštalácie, keď pokúsite nainštalovať SQL Server 2012 zapadnutej predajni Blob za dodatočné databázy na rovnakú inštanciu programu SQL Server pomocou príkazového riadka

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2767183 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Spoločnosť Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy ako jeden súbor na stiahnutie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Predpokladať nainštalovať Microsoft SQL Server 2012 zapadnutej predajni Blob za dodatočné databázy na rovnakú inštanciu programu SQL Server pomocou príkazového riadka. Napríklad, môžete spustiť nasledujúci príkaz v príkazovom riadku:

Msiexec priamo MSI /lvx* rbs_install_log_2.txt/i rbs.msi REMOTEBLOBENABLE = 1 FILESTREAMPROVIDERENABLE = 1 DBNAME = "Názov databázy"FILESTREAMSTORENAME = FilestreamProvider_1 ADDLOCAL = EnableRBS, FilestreamRunScript DBINSTANCE ="Domény\Názov_servera"

V takomto prípade táto inštalácia zlyhá. Okrem toho zobrazí chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:

RBS chyba. Pôvodný chyba: Číslo 2601, závažnosti 14, štát 1, postup rbs_sp_add_blob_store, riadok 64,

Správa: Nie je možné vložiť duplicitné kľúč riadok v objekt "mssqlrbs_resources.rbs_internal_blob_stores" s jedinečný index "rbs_internal_blob_stores_ix_name". Duplicitné hodnoty kľúča je (FilestreamProvider_1).Transakcie počítať po EXECUTE určuje nezhodujúce počet BEGIN a COMMIT vyhlásenia. Predchádzajúci count = 1, aktuálny počet = 0.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože Druhá inštalácia používa nesprávne hodnoty pre premenné, ktoré sú odvodené od prvej inštalácii.

Tieto premenné uložiť FILESTREAM databázy meno a názov inštancie. Počas druhého zariadenia, hodnoty týchto ukazovateľov sú načítané z databázy registry a prepísať hodnoty, ktoré definujete v príkazovom riadku.

Riešenie

Kumulatívna aktualizácia informácie

Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012 SP1

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 2. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 SP1, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2790947 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre SQL Server 2012 Service Pack 1
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 SP1 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších opraviť vydanie, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 Service Pack 1 bola vydaná

Kumulatívna aktualizácia balíka 5 pre SQL Server 2012

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívnej aktualizácii 5. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2777772 Kumulatívna aktualizácia balíka 5 pre SQL Server 2012
Poznámka: Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších opraviť vydanie, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2012

Ako problém obísť

Problém obísť, nainštalujte Blob diaľkového obchodu pomocou režimu UI namiesto použitia príkazového riadku.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti "Vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2767183 - Posledná kontrola: 24. januára 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2767183 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2767183

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com