FIX: Параметр дати та часу не відображається за допомогою веб-сайту SharePoint, формат регіональний параметр у 2012 РСР

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2764343
Ця проблема стосується Microsoft 2012 служб звітування SQL Server.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію.
  • Настроювання екземпляр Microsoft 2012 служб звітування SQL Server (РСР 2012) для запуску в режимі інтегрованих Microsoft SharePoint.
  • Створення звіту, який містить на Дата й Вільний час параметр.
  • деталізувати звіт до веб-сайту SharePoint. Коли ви в Дата й Вільний час параметр, параметр відображається за допомогою формату регіональні настройки веб-сайту SharePoint.
  • властивий для певної мови веб-сайту SharePoint і регіональні настройки веб-сайту відрізняються. Наприклад, властивий для певної мови веб-сайту SharePoint англійської мови (США) [США] і регіональні настройки веб-сайту є Англійська (Британія) [en ru].
  • Перегляньте цей звіт у браузері.
У цьому випадку параметр відображається за допомогою формату властивий для певної мови веб-сайту SharePoint.

Розв'язанн

Відомості про сукупний пакет оновлень

сукупний пакет оновлень 3 для SQL Server 2012 SP1

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 3. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2012 SP1 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2812412 сукупний пакет оновлень пакета 3 для SQL Server 2012 з пакетом оновлень 1
Примітка. Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередніх SQL Server 2012 SP1 виправити реліз. Радимо, що ви розглянути питання про застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2772858 SQL Server 2012 будує, випущені після пакета оновлень 1 для SQL Server 2012 був випущений

сукупний пакет оновлень 5 для SQL Server 2012

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 5. Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення для SQL Server 2012 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2777772 сукупний пакет оновлень 5 для SQL Server 2012
Примітка. Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу попередніх SQL Server 2012 виправити реліз. Радимо, що ви розглянути питання про застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2692828 SQL Server 2012 будує, випущені після випуску SQL Server 2012

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

Властивості

Номер статті: 2764343 - Востаннє переглянуто: 18 березня 2013 р. - Редакція: 2.0
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2764343 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2764343

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com