FIX: SQL Server 2012 zlyhania sú zobrazené v dialógovom okne úloha oznámenia o stave v System Center operácie Manager 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2762559 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy jeden stiahnuteľný súbor. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 aktualizovať uvoľnenia.

Priznaky

Predpokladajme, že nainštalujete Microsoft SQL Server 2012 na počítači. Keď spustíte Microsoft System Center operácie Manager 2012 na počítači, SQL Server 2012 zlyhania sú zobrazené v dialógovom okne úloha oznámenia o stave v System Center operácie Manager 2012.

Riesenie

Kumulatívna aktualizácia informácie

SQL Server 2012

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 4. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2758687 Kumulatívna aktualizácia balíka 4 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších fix release, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2012

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2762559 - Posledná kontrola: 15. októbra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2762559 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2762559

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com