"Nie można odświeżyć danych dla połączenia danych w skoroszycie" błąd podczas próby odświeżenia skoroszytu programu Excel 2013 w galerii programu PowerPivot w programie SharePoint Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2761247 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby ręcznie odświeżyć skoroszyt programu Excel 2013, który jest przechowywany w galerii PowerPivot na serwerze Microsoft SharePoint Server 2010, może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Nie można odświeżyć danych dla połączenia danych w skoroszycie. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z Twój administrator systemu. Nie można odświeżyć następujących połączeń: ThisWorkbookDataModel

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ skoroszyt programu Excel 2013 zawiera modele uaktualnionych danych, które nie mogą być planowane do odświeżania danych w galerii programu PowerPivot w programie SharePoint Server 2010.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy uaktualnić program SharePoint Server 2010 do Microsoft SharePoint Server 2013. Można odświeżyć skoroszyt programu Excel 2013 poprawnie w galerii programu PowerPivot w programie SharePoint Server 2013.

Więcej informacji

Modele danych w programie Excel 2013 nie można skrócić do modeli danych w programie Microsoft Excel 2010.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2761247 - Ostatnia weryfikacja: 23 listopada 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Excel 2013
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbprb kbinfo kbexpertiseinter kbmt KB2761247 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2761247

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com