FIX: "Operácia zlyhala s chybou 0x8007000B" chyba pri vykonaní nepripojených zariadenia pridať 32-bitové SQL Server 2012 Reporting Services

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2758569 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2012 opravy ako jeden súbor na stiahnutie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Priznaky

Keď vykonávate nepripojených zariadenia pridať 32-bit Microsoft SQL Server 2012 Reporting Services (OSBP 2012) pomocou konfiguračného súboru, inštalácia zlyhá a zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:

Operácia zlyhala s chybou 0x8007000B
Došlo k pokusu načítať program v nesprávnom formáte.
Tento problém sa vyskytuje, keď sú splnené nasledovné podmienky:
  • Nezadaný inštaláciu vykonať v počítači so systémom Windows Server 2008 R2.
  • Počítač má funkciu Aktivácia Windows Communication Foundation (WCF) nainštalované.

Pricina

Tento problém sa vyskytuje, pretože Aspnet_regiis - ir príkaz nemožno spustiť z 32-bit Microsoft .NET Framework adresára na 64-bit Windows Server 2008 R2-založené počítači.

Riesenie

Kumulatívna aktualizácia informácie

Kumulatívna aktualizácia balíka 4 pre SQL Server 2012

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 4. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2758687 Kumulatívna aktualizácia 4 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších fix release, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2012

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Vzťahuje sa na".

dalsie informacie

Ďalšie informácie o nástroji ASP.NET IIS registrácie, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
Všeobecné informácie o nástroji ASP.NET IIS registrácie
Ďalšie informácie o aktualizáciách produktov v SQL Server 2012 inštalácie, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
Všeobecné informácie o aktualizáciách produktov v SQL Server 2012 inštalácie
Ďalšie informácie o aktualizovaní SQL Server 2012 setup s použitím aktualizovanú inštalačný balík, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu MSDN blog:
Ako aktualizovať SQL Server setup s použitím aktualizovanú inštalačný balík

ODKAZY

Ďalšie informácie prírastkové obsluhe Model pre SQL Server nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
935897 Prírastkové obsluhe Model je k dispozícii z SQL Server tímu dodať rýchlych opráv pre nahlásených problémov
Ďalšie informácie o schéme pomenovanie pre SQL Server aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
822499 Pomenovanie schémy pre balíky aktualizácií softvéru Microsoft SQL Server
Ďalšie informácie o terminológii aktualizácii softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2758569 - Posledná kontrola: 16. októbra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2758569 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2758569

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com