V čele ochrany, čele Server a antigén vírusu Buster motora je vyňatý

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2758276 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

September 30th 2012 bude posledný deň čele Server a antigénu výrobky budú dostávať aktualizácie Vírus Buster motora. Motor je vyňatý.

S cieľom vyhnúť sa akýchkoľvek technických otázok, ktoré vyplývajú z nepretržitého používania bývalý motora, používateľov môžete vypnúť motor zo skenovania aj aktualizáciu. Naďalej využívať vírus Buster motor bude viesť k zníženej detekčnej schopnosti časom.

Nasledujúce upozornenie na udalosť sa teraz zapíše do denníka aplikácie, ktoré poskytujú ďalšie upomienky:

Upozornenie

Zdroj: GetEngineFiles

Identifikácia: 2099

Skenovanie motora VBuster bola označená ako odmietané. Aktualizácie pre tento motor bude k dispozícii iba do 9/30/12.dalsie informacie

Prečítajte si nasledovné usmernenia na efektívne vypnutie vírus Buster skenovanie motora:

Antigén pre Exchange a SharePoint:

Aktualizácie vypnúť: vypnúť motor aktualizácia, prejdite na nastavenia a potom Skener aktualizácie. Zvýraznite vírus Buster motora a zasiahnuť vypnúť.Uložiť.

Vypnúť skenovanie: vypnúť, vírus Buster skenovanie, prejdite na nastavenia a potom Antivirus. Zvýraznite každý scan prácu, jeden naraz a zrušte začiarknutie vírus Buster Antivirus Scan motora podľa Súboru Skenery. Uložiť vždy, keď ste Odznačte motora pre každé skenovanie prácu. Budete tiež musieť ísť na prevádzku a potom Rýchla kontrola a zrušte začiarknutie Vírus Buster antivírusové skenovanie motora podľa Súboru Skenery.Čele zabezpečenia servera Exchange a SharePoint:

Aktualizácie vypnúť: vypnúť motor aktualizácia, prejdite na nastavenia a potom Skener aktualizácie. Zvýraznite vírus Buster motora a zasiahnuť vypnúť. Uložiť.

Vypnúť skenovanie: vypnúť, vírus Buster skenovanie, prejdite na nastavenia a potom Antivirus. Odznačte vírus Buster antivírusové skenovanie motora podľa súboru Skenery. Budete tiež musieť ísť na prevádzku a potom Rýchla kontrola a zrušte začiarknutie Vírus Buster antivírusové skenovanie motora podľa Súboru Skenery.
Ochrana popredí pre Exchange a SharePoint:


Aktualizácie vypnúť: vypnúť motor aktualizácia, prejdite na Nastavenie politiky riadenia/Global. Kliknite na položku Rozšírené možnosti podľa globálne nastavenia. Podľa plánovanie aktualizácií zvýrazniť VirusBuster antivírusové skenovanie motora. Kliknite na položku Upraviť vybraných motorov. Zrušte začiarknutie políčka zapnuté. Kliknite na tlačidlo použiť a zavrieť. Ak sa táto tabla sa zavrie, musí teraz nenarazíte Uložiť na paneli Rozšírené možnosti .

Vypnúť skenovanie: vypnúť, vírus Buster skenovanie, prejdite na Nastavenia politiky riadenia/Global. Kliknite na položku Rozšírené možnosti podľa globálne nastavenia. Podľa výberu motora nastavenie každý scan prácu so zdravotným postihnutím pre vírus Buster antivírusové skenovanie motora. Hit Uložiť na paneli Rozšírené možnosti .Čele zabezpečenia Office Communications Server a LYNC:


Aktualizácie vypnúť: vypnúť motor aktualizácia, prejdite na Nastavenia/skenera aktualizácie.  Zvýraznite vírus Buster motora a stlačte vypnúť. Uložiť.

Vypnúť skenovanie: vypnúť, vírus Buster skenovanie, prejdite na nastavenia a potom Antivirus. Odznačte vírus Buster antivírusové skenovanie motora podľa súboru Skenery.Čele ochranu Server Management Console (FPSMC)

Ak používate čele ochranu Server Management Console (FPSMC) na spravovať alebo rozmiestniť aktualizácií motor, prosím upraviť svoju prácu na prerozdelenie podpis primerane na odstránenie vírusu Buster motora z aplikovaných na čele. Ďalšie informácie nájdete na stránke nasledujúci článok: FPSMC podpis prerozdelenie pracovných miest

Čele Server zabezpečenia Management Console (FSSMC)

Ak používate čele zabezpečenia Server Management Console (FSSMC) na spravovať alebo rozmiestniť aktualizácií motor, prosím upraviť svoju prácu na prerozdelenie podpis primerane na odstránenie vírusu Buster motora z aplikovaných na čele. Ďalšie informácie nájdete na stránke nasledujúci článok: FSSMC podpis prerozdelenie pracovných miest

Ďalšie informácie o vývoji motora, nájdete na nasledujúcej stránke:Antimalware motora oznámenia a vývoj

Ak máte akékoľvek otázky, obavy alebo otázky vyplývajúce z dôchodku vírus Buster skenovanie motorom, ktorý nie je k dispozícii v tomto článku, kontaktujte náš podporný personál pre ďalšiu pomoc.


Vlastnosti

ID článku: 2758276 - Posledná kontrola: 19. septembra 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Antigen 9.0 for Exchange
  • Microsoft Forefront Security for Exchange Server
  • Microsoft Forefront Protection 2010 for Exchange Server
  • Microsoft Forefront Protection 2010 for SharePoint
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint
  • Microsoft Forefront Security for Office Communications Server
  • Microsoft Forefront Server Security Management Console
Kľúčové slová: 
kbmt KB2758276 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2758276

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com