FIX: Business Intelligence vývoj štúdio (ponuky) havaruje, keď vyberiete súbor WSDL v SQL Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2757344 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 opravy ako jeden súbor na stiahnutie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Priznaky

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • V Microsoft Business Intelligence vývoj štúdio (ponuky) pre prostredí Microsoft SQL Server 2008 R2, môžete vytvoriť projekt programu Microsoft SQL Server integráciu služieb (SSIS).
  • Vytvoríte SSIS balík.
  • Od Ovládanie prietoku položiek uzol v Toolbox, Pridajte Web servisnej úlohe.
  • Do pola Webová služba úlohu Editordialógovom okne vytvoríte pripojenie HTTP.
  • Vyberiete súbor služieb popis jazyk WSDL (Web) a potom vyberiete spôsob webovej služby v Vstup stránka.
V takomto prípade ponuky pády. Navyše, keď chcete ladiť túto otázku, dostanete nasledujúce chybové hlásenie:
Vstupný súbor služieb popis jazyk WSDL (Web) nie je platný.

Pricina

Tento problém sa vyskytuje, pretože komplexný typ parametrov komplexný typ členom v súbore WSDL stále nie sú podporované. Však, operácia kontrola končí po pokuse postaviť všetky typ členov, ktoré môžu spôsobiť stack overflow keďT> typu obsahuje členovT> typu.

Riesenie

Po použití tejto opravy, kontrola prevádzky sa zmení tak, že to sa snaží vybudovať iba členov, ktorí sú primitívne, enum a array typy.

Kumulatívna aktualizácia informácie

SQL Server 2008 R2 Service Pack 1

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 9. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2756574 Kumulatívna aktualizácia balíka 9 pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 1
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších fix release, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2567616 SQL Server 2008 R2 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 bola vydaná

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Vzťahuje sa na".

Riešenie

Obísť tento problém, použite jednu z nasledovných metód:
  • Súbor WSDL sa odoberie komplexnými typmi.
  • Použite skript úlohy volať súboru WSDL rovnakým spôsobom, ako by ste použili volať webovú službu z programu Microsoft .NET Framework-založené aplikácie.

Vlastnosti

ID článku: 2757344 - Posledná kontrola: 15. októbra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Integration Services
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2757344 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2757344

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com