Oprava: "Index a délka musí odkazovat na umístění v rámci řetězce" chybová zpráva při extrahování velkého objemu dat z SAP BW v balíčku direktivy SSI 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2754444 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2012 jako jeden soubor ke stažení. Protože jsou kumulativní opravy, každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích 2012 SQL Server verze.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládá, že pokusíte extrahovat velkého objemu dat ze skladu obchodní SAP (SAP BW) pomocí Microsoft Connector 1.0 pro Business Intelligence SAP (SAP BI) v balíčku Microsoft SQL Server 2012 integrační služby (direktivy SSI 2012). Však zobrazí následující chybová zpráva:

[SAP BW zdroj] Chyba: Výjimce System.ArgumentOutOfRangeException: Index a délka musí odkazovat na umístění v rámci řetězce.
Název parametru: délka
v System.String.InternalSubStringWithChecks (Int32 startIndex, délka Int32, Boolean fAlwaysCopy)
v Microsoft.SqlServer.Dts.SapBw.Components.OHSExtractor.ExtractNow (Boolean InRuntimeMode, řetězec GatewayHost, řetězec GatewayService, řetězec ProgramID, řetězec ProcessChain, řetězec DestinationName, řetězec ExecutionMode, řetězec PropertyRequestID, Int32 časový limit)

Řešení

Tento problém je opraven aktualizací SP1 souboru SapBI.msi. Aktualizovaná verze souboru SapBI.msi je k dispozici na stránce SQL Server 2012 funkce Pack SP1 na následujícím webu společnosti Microsoft:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?ID=35580.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Odkazy

Další informace o dílčích modelu poskytování služeb serveru SQL Server získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
935897 Dílčí Model poskytování služeb je k dispozici u týmu SQL Server doručit opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server klepněte na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499 Schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2754444 - Poslední aktualizace: 14. ledna 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbtshoot kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2754444 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2754444

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com