Avaldamine SharePoint Serveri 2013 serveris InfoPath-vormi sõnum "InfoPath ei saa salvestada järgmist vormi" viga

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2752612 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Eeldada, et kasutate Microsoft InfoPathi serveris Windows Server 2008 R2 ja Töölauakogemuse funktsioon on sisse lülitatud server. Sellises olukorras ei saa InfoPathi abil avaldada serveris Microsoft SharePoint Server 2013 InfoPathi vormi. Lisaks, kui te proovite publitseerida ja salvestage vorm, kuvatakse järgmine tõrketeade:

InfoPath ei saa salvestada järgmist vormi: Vormi nimi. See dokumenditeek on ümber nimetatud või kustutatud või võrguprobleemid takistavad faili salvestamist. Pöörduge oma võrguülema poole.

Põhjus

See probleem ilmneb, sest Töölauakogemuse funktsioon on sisse lülitatud Windows Server 2008 R2 server. Seetõttu ei saa ühendused teha SharePoint Server server Windows Server 2008 R2.

Vastukaal

Selle probleemi lahendamiseks installige Töölauakogemuse funktsioon ja taaskäivitage server Windows Server 2008 R2. Seejärel käivitage kujunduste teenus Windows Services konsooli.

Atribuudid

Artikli ID: 2752612 - Viimati läbi vaadatud: 10. detsember 2012 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Märksõnad: 
kbmt KB2752612 KbMtet
Masintõlgitud
NB! See artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvara mitte inimtõlkija abil. Microsoft pakub teile nii inimeste abil kui ka masintõlgitud artikleid, nii et teil on juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele teie omas keeles. Sellegipoolest pole masintõlgitud artikkel alati täiuslik. See võib sisaldada vigu sõnavaras, lauseehituses või grammatikas, nagu neid võiks teha teie keelt võõrkeelena kõnelev isik. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Samuti värskendab Microsoft masintõlketarkvara sageli.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2752612

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com