Nelze vytvořit kolekci webů ve webové aplikaci z webu klienta v jiné webové aplikace v 2013 serveru SharePoint

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2752609 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme konfigurace odběr webu webové aplikace ve farmě 2013 serveru Microsoft SharePoint. Potom vyhledejte web správy klienta, který je hostitelem webové aplikace. Při vytvoření kolekce webů různé webové aplikace klepnutím na tlačítko Nový na webu klienta se nezdaří.

Příčina

Toto chování je záměrné. Jednotlivé webové aplikace hostitelem webu klienta a web klienta, který je hostitelem webové aplikace vytvořit kolekci webů webové aplikace nelze použít.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, spusťte příkazy PowerShell vytvořit kolekci webů ve webové aplikaci. Poté přidejte odběr webu, který jste nakonfigurovali v kolekci webů. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 • Získat ID sítě předplatného. Chcete-li to provést, spusťte následující příkaz PowerShell:

  Get SPSiteSubscription
 • Vytvořte kolekci webů, která se přihlásí k odběru webů. To provedete pomocí ID odběru webu spustit následující rutinu:

  Nové SPSite.

  Poznámka: Další informace týkající Nové SPSite. rutina, přejděte na následující článek na webu společnosti Microsoft:
  Nové SPSite.

Vlastnosti

ID článku: 2752609 - Poslední aktualizace: 6. listopadu 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SharePoint Server 2013
Klíčová slova: 
kbmt KB2752609 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2752609

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com