Windows 8 možno pripojiť k niektoré smerovače Cisco

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2749073 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Windows 8 klientov nemusí byť schopní sa pripojiť k existujúcej bezdrôtovej infraštruktúry pomocou niektoré smerovače Cisco, kým Windows 7 a XP stroje sa.


Príčina


Windows 8 možno narazíte na problém, keď sa snaží pripojiť k Cisco Unified bezdrôtové siete.  Ak klient používa WPA alebo WPA2 kľúčového manažmentu s AES šifrovanie, spojenie môže zlyhať.  S "debug klient" platia pre Wireless LAN Controller, je vidieť hlásenie podobné nasledovnému:

 
*dot1xMsgTask: Jun 12 20:23:37.471: 00:11:22:33:44:55 Retransmit failure for
EAPOL-Key M1 to mobile 00:11:22:33:44:55, retransmit count 5, mscb deauth count 0Windows 8 podporuje štandard IEEE 802.11w (2009) natívne v OS. Klient implementácie v súlade s IEEE 802.11w špecifikácia. Všetky Windows 8 certifikované ovládače WLAN miniportu boli povinní podporovať IEEE 802.11w cez Windows Hardware certifikačný program.  Keď Windows 8 klientov sa pokúsi pripojiť k Cisco MFP schopné APs, pripojenie zlyhá. Toto zlyhanie je výsledkom problém interoperability medzi Windows 8 IEEE 802.11w implementáciu a vykonávanie MFP Cisco na ich APs. AP nenahlási správnu "kľúč popisovač verziu" pre M1 v 4 smerovej. Klient kvapky nečakané M1 a teda 4 smerovej zlyhá.   Starších klientov, ktorí nepodporujú 802.11w nemajú tento problém.

Riešenie

Táto otázka je kvôli implementácii MFP Cisco. Cisco odkaz tohto problému je CSCua29504. Existuje 2 známe rozlíšenie tohto problému:

1. Aktualizovať prevádzkovateľa aktualizovaný Firmware Image: Cisco má pevnú problém v update verziu. Si môžete stiahnuť aktualizovaný softvér odhttps://supportforums.Cisco.com/docs/doc-27213. Táto možnosť sa odporúča. Tento obraz má fix pre vykazovanie správnu "verziu Popisovač kľúča" pre M1 4 spôsobom handshake správ. 4 spôsob stisky rúk tak úspešne dokončiť zavedenie úspešné spojenie. To vyriešiť problém pripojenie popísané vyššie, a tiež umožňuje používať všetky funkcie systému Windows 8 WLAN.

2. Vrátiť k používajúcich 8 vodičov. Ďalšou možnosťou je vrátiť k používajúcich 8 vodičov. Tieto ovládače môžete získať od výrobcu hardvéru alebo ich webové stránky.

Poznámka, že tento prístup bude vypnúť všetky užívateľské skúsenosti a osobitosti WLAN Windows 8 bude ekvivalentná schopnosti podporené používajúcich 8 vodičov.


Ďalšie informácie


Informácie a riešenie v tomto dokumente predstavujú súčasné stanovisko spoločnosti Microsoft Corporation v týchto otázkach od uverejnenia. Toto riešenie je dostupné prostredníctvom spoločnosti Microsoft alebo prostredníctvom tretej strany poskytovateľa. Spoločnosť Microsoft výslovne neodporúča akejkoľvek tretej strany poskytovateľa alebo tretej-party riešenia, ktoré by mohli opísať tento článok. Môžu existovať aj iné poskytovatelia alebo tretej-party riešenia, ktoré tento článok nepopisuje. Pretože Microsoft musí reagovať na meniace sa podmienky trhu, táto informácia nie vykladať ako záväzok spoločnosťou Microsoft. Microsoft nemôže zaručiť alebo neschvaľuje presnosti akékoľvek informácie alebo akékoľvek riešenie, ktoré sa predkladajú Microsoft alebo akékoľvek spomínané tretej strany poskytovateľa.

Spoločnosť Microsoft neposkytuje žiadne záruky a vylučuje všetky vyjadrenia, záruk a podmienok, či už výslovné, implikované alebo zákonné. Tieto zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na vyjadrenia, záruk alebo podmienok titul, neporušovania, vyhovujúcom stave, predajnosti a vhodnosti na konkrétny účel, pokiaľ ide o akúkoľvek službu, riešenie, výrobku, alebo iných materiálov alebo informácií. V žiadnom prípade Microsoft bude zodpovedný za akéhokoľvek tretej-party riešenia, ktoré uvádza tento článok.

Poznámka: Toto je článok typu FAST PUBLISH, ktorý bol vytvorený priamo v organizácii technickej podpory spoločnosti Microsoft. Informácie uvedené v tomto článku sa poskytujú „tak, ako sú“ v reakcii na naliehavé problémy. V dôsledku rýchlosti, akou boli tieto materiály sprístupnené, môžu obsahovať typografické chyby a môžu byť kedykoľvek revidované bez predchádzajúceho upozornenia. Informácie o ďalších skutočnostiach, ktoré je potrebné zohľadniť, získate na stránke Podmienky používania.

Vlastnosti

ID článku: 2749073 - Posledná kontrola: 10. decembra 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 N
  • Windows 8 Pro
Kľúčové slová: 
kbmt KB2749073 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2749073

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com