Poprawka: Logowanie do pnia Forefront UAG 2010 może zakończyć się niepowodzeniem podczas repozytorium usługi Active Directory jest ustawiona na "Użyj lokalną usługę active directory lasu uwierzytelniania"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2748172
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Pień używa repozytorium uwierzytelniania usługi Active Directory.
  • Tułowia można publikować na serwerze, na którym jest uruchomiony program Microsoft Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010.
  • Repozytorium uwierzytelniania usługi Active Directory jest ustawiona na Użyj lokalnej usługi active directory, uwierzytelnianie między lasami.
  • Możesz spróbować zalogować się do tułowia.

W tym scenariuszu identyfikator logowania nie powiedzie się.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ Forefront UAG 2010 wydaje się niepoprawna kwerenda DNS. Niepoprawna kwerenda powoduje listę serwerów. Uwzględnione na tej liście są kontrolerami domeny, które nie są serwerami wykazu globalnego. Forefront UAG błędnie zakłada, że lista zawiera serwery wykazu globalnego tylko. Ponieważ program Forefront UAG próbuje skontaktować się z kontrolerem domeny, który zakłada się, serwer wykazu globalnego, program Forefront UAG nie może ukończyć procesu uwierzytelniania.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować dodatek service pack, którą opisano w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2710791 Opis dodatku Service Pack 2 dla programu Forefront Unified bramy Access 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 2748172 - Ostatnia weryfikacja: 7 grudnia 2012 - Weryfikacja: 2.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2748172 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2748172

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com