XADM: put_ProxyAddresses() Chyba vrátí, pokud je první Exchange 2000 Server dolů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274808 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Volání funkce put_ProxyAddresses() nastavení serveru proxy (nebo e-mailové SMTP/X.400) nebo k ověření formátu a zkontrolovat jedinečnost vrátí chybu, pokud je první server Exchange 2000 Chcete-li být dotazován dolů. Volání put_ProxyAddresses() by měl vrátit serveru Exchange 2000 s systémový hlídač (MAD) povolena. Selhání jej měli vrátit pouze tehdy, pokud nejsou žádné servery Exchange 2000 s MAD povoleno v doménové struktuře.

Příčina

Tato situace nastane, protože při Exchange 2000 se pokusí nastavit proxy (nebo e-mailové SMTP/X.400) nebo k ověření formátu a zkontrolovat jedinečnost, provede hledání adresář najít všechny servery Exchange 2000 v doménové struktuře. Po získání seznamu servery Exchange 2000, Exchange 2000 pokusí hovořit se správce řízení služby (SCM) v každém serveru zjistit, pokud je spuštěna MAD. Pokud je první server Exchange 2000 v seznamu dolů, selže volání.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součást: ADMIN

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Cdoexm.dll6.0.4418.9
Exadmin.dll6.0.4418.9
Maildsmx.dll6.0.4418.9

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v serveru Exchange 2000. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 274808 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe kbhotfixserver KB274808 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274808

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com