Služby Microsoft Exchange prepravy nereštartuje automaticky, po nainštalovaní aktualizácie výmeny

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2743871
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Priznaky

Predpokladajme, že máte Microsoft čele ochranu 2010 Exchange Server (FPE) nainštalované v prostredí Microsoft Exchange Server 2010. Zatiaľ čo čele služby sú spustené, inštalácii aktualizácie Exchange na serveri Exchange Server 2010. V takejto situácii inštalačný proces trvá príliš dlho a Microsoft Exchange dopravných služieb nespustí automaticky, po dokončení inštalácie.

Pricina

Tento problém sa vyskytuje problém v interakcii medzi výmeny služieb a služieb čele počas procesu inštalácie.

Riesenie

Chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledovné kumulatívna:
2706690 Popis Update Rollup 4 programu Exchange Server 2010 Service Pack 2

Poznámka Počnúc Update Rollup 4 pre Exchange Server 2010 Service Pack 2, procesu rollup nastavenia a inštalácie zastaví a reštartuje čele služby automaticky. Preto, ak inštalujete táto kumulatívna alebo neskôr kumulatívna, nemáte manuálne vypnúť a reštartovať čele služby počas procesu inštalácie.

Riešenie

Tento problém obísť, manuálne vypnúť čele služby, pred inštaláciou kumulatívna Exchange, a potom reštartujte čele služby po dokončení inštalácie.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

dalsie informacie

Ďalšie informácie o ochranu 2010 čele for Exchange Server, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Čele ochranu 2010 Exchange Server
Ďalšie informácie o tom, ako zapnúť alebo vypnúť čele zabezpečenia pomocou FSC utility príkazov, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o pomôcke FSC
Ďalšie informácie o tom, ako vypnúť a zapnúť čele služby pomocou PowerShell skriptov, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Ukážkový skript vypnúť a zapnúť službu čele počas opravy

Vlastnosti

ID článku: 2743871 - Posledná kontrola: 7. septembra 2012 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2743871 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2743871

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com