Nelze otevřít sdílený kalendář v aplikaci Outlook pro Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2743766 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud máte přístup k více sdíleným složkám kalendáře, nelze otevřít jednu nebo více sdílených složek Kalendář v aplikaci Microsoft Outlook pro Mac Office 365 nebo Outlook pro Mac 2011.

Příčina

V aplikaci Outlook pro Mac Office 365 a aplikace Outlook pro Mac 2011 nelze otevřít sdílenou složku Kalendář, který není dílčí kalendář uživatele sdílení výchozí složky Kalendář.

Například uživatel sdílí následující složky kalendáře s vámi:
  • Kalendář
  • Druhý kalendář
  • Třetí kalendář

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Třetí snímek kalendářeV tomto příkladu je "druhý" kalendář dílčí kalendář uživatele sdílené výchozí složku "Kalendář". Proto můžete otevřít "druhý" kalendář v aplikaci Outlook for Mac. "Třetí" kalendář však není dílčí kalendáře ve výchozí složce "Kalendář". Proto nelze tuto složku otevřít v aplikaci Outlook for Mac.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, mají vlastníka kalendáře vytvořit všechny sdílené kalendáře ve výchozí složce "Kalendář".

Vlastnosti

ID článku: 2743766 - Poslední aktualizace: 31. října 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
  • Outlook for Mac for Office 365
Klíčová slova: 
kbmt KB2743766 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2743766

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com