Pracovní postup služby SharePoint Server 2013 přejde do zrušené stavu, spustíte-li existující pracovní postup služby SharePoint Server 2007 nebo SharePoint Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2738553 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář.
  • Pomocí akce "Start seznamu Workflow" nebo "Spustit webu pracovní" z platformy Microsoft SharePoint Server 2013 pracovní postup spustit existující pracovní postup služby SharePoint Server 2007 nebo SharePoint Server 2010.
  • Můžete získat přístup k seznamu nebo lokální proměnné pracovního postupu webu.
  • Datový typ String nebo ID položky seznamu datový typ se používá. Nicméně jeho hodnota je null.
V tomto scénáři pracovního postupu služby SharePoint 2013 přejde do zrušené stát a následující výjimky je zobrazen na Stav pracovního postupu stránka:
System.ArgumentException:
Zdroj v Microsoft.Activities.GetDynamicValueProperty'1.Execute (CodeActivityContext kontextu)
v System.Activities.CodeActivity'1.InternalExecute (instance vlastnosti ActivityInstance., ActivityExecutor vykonavatele, BookmarkManager bookmarkManager)
v System.Activities.Runtime.ActivityExecutor.ExecuteActivityWorkItem.ExecuteBody (ActivityExecutor vykonavatele, BookmarkManager bookmarkManager, resultLocation umístění)
Poznámka:Tento problém se nevyskytuje u jiných datových typů.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, ujistěte se, že datový typ String a datový typ ID položky seznamu nejsou prázdné pomocí "Nastavení pracovního postupu proměnné" akce.

Vlastnosti

ID článku: 2738553 - Poslední aktualizace: 16. listopadu 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB2738553 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2738553

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com