Oprava: Nelze přidat článek publikaci, která je v databázi zrcadlení partnerství v SQL Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2737161 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3 jako jeden soubor ke stažení. Protože opravy jsou kumulativní a každá nová verze tedy obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 Service Pack 3 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • Nakonfigurujete zrcadlení databáze na dvě Microsoft SQL Server 2008.
 • Nakonfigurujete transakční replikace publikace v databázi, která je hlavní databáze pro čtení a zápis na hlavním serveru v databázi zrcadlení partnerství. Inicializace replikace je dokončena a poté je synchronizován s předplatitelem.
 • Replikované databáze selhání z hlavního serveru na zrcadlení serveru.

  Poznámka: V tomto případě bývalé zrcadlení serveru přepínače role a pochází databáze v režimu pro čtení i zápis jako nový hlavní databáze online.
 • Přidáte-li publikaci na novou instanci hlavní článek. Inicializace replikace je dokončena a poté je synchronizován s předplatitelem.
 • Do publikace přidáte jiný článek.
V tomto případě se zobrazí následující chybové zprávy.

Chybová zpráva 1

Snímek nebyla vytvořena, protože inicializace potřebné žádné odběry.

Chybová zpráva 2

Msg 14058, úroveň 16, stav 1, sp_MSrepl_addsubscription_article postup, řádek 331

Odběr nelze vytvořit, protože v databázi předplatné odběr již existuje. V každé odběrové databáze je povolen pouze jeden odběr stejné publikaci. Přetažení odběr a znovu přidejte podle potřeby. Pokud potíže potrvají, metadata replikace může být nesprávné; informace o odstraňování potíží naleznete v části Books Online

Poznámka:K tomuto problému dochází i nadále selhání původní hlavní instance a potom přidáte téhož článku.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 Service Pack 3

Oprava tohoto problému byla první vydána kumulativní aktualizace 7 pro SQL Server 2008 Service Pack 3. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 Service Pack 3 klepněte na následující číslo článku:
2738350 Balíček kumulativní aktualizace 7 pro SQL Server 2008 Service Pack 3
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní, každé nové verzi opravy obsahuje všechny opravy hotfix a verze opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 Service Pack 3. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která tuto opravu hotfix obsahovat. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2629969 Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 3 pro SQL Server 2008

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o konfiguraci replikace a zrcadlení databáze naleznete na následujícím webu MSDN:
Konfigurace replikace a zrcadlení databáze
Další informace o zrcadlení databáze naleznete na následujícím webu MSDN:
Obecné informace o zrcadlení databáze

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, určit, zda sys.servers.syssubscriptions.ssrvid a server_id sloupec odpovídat instance databáze active přidat článek.

Poznámky
 • Dva sloupce neshodují, byste měli v článku přidat do publikace z instance sloupců shodovat. Pravděpodobně naplánujte odstávku selhání partnera instanci databáze.
 • Pokud existuje více srvid hodnot v tabulce syssubscriptions , odeberte článku různých srvid hodnotou selhání partnera instanci databáze a znovu přidat článek.

Vlastnosti

ID článku: 2737161 - Poslední aktualizace: 17. září 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2737161 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2737161

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com