Bir güncelleştirme kullanıma hazır, kullanıcı adı biçimi örneği "Ayrıntılar" bölümünde anlatılan Lync'in 2010 için Windows Phone ekler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2736032 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bir güncelleştirme kullanıma hazır, kullanıcı adı biçimi örneği "Ayrıntılar" bölümünde anlatılan Microsoft Lync'in 2010 için Windows Phone ekler. İngilizce "etkialanı\kullanıcı" veya "domain\xyz" bazı dillerdeki kullanıcı adı biçimi örnektir. Bu örnek, kullanıcıların oturum açma işlemi sırasında doğru biçimde kullanıcı bilgilerini girmek yardımcı olur.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2737907 Windows Phone Lync'in 2010 için toplu güncelleştirme paketinin açıklaması: Ekim 2012

Özellikler

Makale numarası: 2736032 - Last Review: 16 Ekim 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Lync 2010 for Windows Phone
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2736032 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2736032

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com