Zabezpečenie referenčnej prepísať zlyhanie varovania po nainštalovaní monitorovanie Management Pack v System Center operácie Manager v prostredí Lync Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2735318 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Predpokladajme, že ste nainštalovať Microsoft Lync Server 2010 Monitoring Management Pack v System Center operácie Manager v prostredí Lync Server 2010. Navyše, System Center operácie Manager sleduje Lync Server 2010 a Linux alebo UNIX serverov v prostredí. V tejto situácii, dostanete takmer "50 zabezpečte referenčný prepísať zlyhania" Upozornenie do 15 minút v konzole Operations Manager. Navyše tieto udalosť sa zapíše v zobrazovači udalostí všetky správy serverov, ktoré monitor Linux alebo UNIX servery:

Typ udalosti: Chyba
Zdroj udalosti: HealthService
Kategória udalosti: Zdravotníctvo
Identifikácia udalosti: 1107
Dátum: Dátum 
Čas:Čas 
Užívateľ: N/A
Počítač: Názov počítača servera System Center operácie Manager
Popis/kontrol:
Účet pre RunAs profil v postupe "Microsoft.Linux.RHEL.5.LogicalDisk.PercentFreeSpace.Collection", napríklad beh "/ boot" s id: "{6B3EFA56-5A31-91EA-F51B-E4F2C27FE305}" nie je definovaný. Toku činností sa nenačítajú. Prosím účet pridružiť profil. Riadiaca skupina "UCBOM2007".

Príčina

Problém sa vyskytuje, pretože Lync Server 2010 Monitoring Management Pack beží skript na všetky objavenej serverov, vrátane serverov Linux alebo UNIX. Skript však nepodporuje Linux alebo UNIX serverov.

Riešenie

Na riešenie problému, nainštalovať nasledujúce Kumulatívna aktualizácia:
2742265 Popis Kumulatívna aktualizácia pre Lync Server 2010 Monitoring Management Pack: December 2012

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o inštalácii monitorovanie Management Pack, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:

Ako nainštalovať monitorovanie Management Pack

Vlastnosti

ID článku: 2735318 - Posledná kontrola: 7. decembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync Server 2010 Enterprise Edition
  • Microsoft Lync Server 2010 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2735318 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2735318

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com