Korešpondencie agent môže zlyhať počas hromadnej korešpondencie replikácie synchronizácie v SQL Server 2008 R2 alebo SQL Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2733630
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Počas synchronizácie korešpondencie replikácie v Microsoft SQL Server 2008 R2 alebo Microsoft SQL Server 2012, korešpondencie agent môže zlyhať. Okrem toho zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Zlúčiť Agent sa nepodarilo po zistenie, že uchovávanie-založený metaúdajov vyčistenie odstránil metaúdajov na účastníka zmeny nie ešte zaslať vydavateľa. Musí znova inicializovať predplatného (bez upload). (Zdroj: MSSQL_REPL, číslo chyby: MSSQL_REPL-2147199401)

Získať pomoc: http://help/MSSQL_REPL-2147199401

Toto chybové hlásenie sa môže vyskytnúť z viacerých dôvodov. Medzi ne patrí mnoho dôvodov, ktoré sa očakáva, že za určitých okolností. Ak chcete zistiť, či ste narazili túto správu nečakane, skúmať metaúdajov detaily, ktoré sú popísané v sekcii "Spôsobiť".

Príčina

Príčinou tohto problému nájdete v nasledovných tabuľkách systému na účastníka:
  • dbo.sysMergeSubscriptions
  • DBO.MsMerge_Genhistory

Uistite sa, že už nesynchronizuje korešpondencie agent. Potom spustite nasledovný dotaz a preskúmať výsledok:
Vyberte sentgen z SubscriberDB.dbo.sysMergeSubscriptions kde pubid = subid a sentgen nie je null


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Výsledky dotazu


The sentgen stĺpec značky najstaršie skupiny zmien, ktoré účastník poslal vydavateľovi. Ak viaceré hodnoty vrátia, skúmať Ostatné stĺpce v tabuľke dbo.sysMergeSubscriptions aby sa ubezpečil, že si prezeráte metaúdaje pre správnu zverejnenie. Ďalej sa používajú hodnotu, ktorú tento dotaz vráti v nasledovný dotaz:
vybrať 20 najlepších * z SubscriberDB.dbo.MSmerge_genhistory kde generácie > = sentgen_value poradie podľa generácie
Výstup dotazu by podobný nasledujúcemu:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Výsledok dotazu generácia


Sa môžu vyskytnúť chybové hlásenie nečakane, keď sú splnené všetky nasledovné podmienky:
  • Hodnota v generácie stĺpcov v prvom riadku je mierne vyššia ako sentgen hodnota v predchádzajúcom dotaze.
  • Hodnota v genstatus stĺpec je 4.
  • Hodnota v changecount stĺpec je 0.

Poznámka: Hodnota coldate stĺpec prvý riadok je tiež typicky oveľa staršie než hodnota tohto stĺpca v ďalších riadkoch.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, znova inicializovať účastníka, ktorý vyrába chyba.

V niektorých prípadoch môže byť schopný vyriešiť tento problém bez úplnú opätovnú inicializáciu. Obráťte sa na služby podpory zákazníka spoločnosti Microsoft informácie o možné riešenie.

Kumulatívna aktualizácia informácie

SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 3. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2754552 Balík Kumulatívna aktualizácia 3 pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 2
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších opraviť vydanie, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2730301 SQL Server 2008 R2 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

SQL Server 2012

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 4. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2758687 Kumulatívna aktualizácia balíka 4 pre SQL Server 2012
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších opraviť vydanie, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2692828 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2012

SQL Server 2008 R2 Service Pack 1

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 8. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2723743 Kumulatívna aktualizácia balíka 8 pre SQL Server 2008 R2 SP1
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 Service Pack 1 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby sa domnievate, uplatňovaní najnovších opraviť vydanie, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2567616 SQL Server 2008 R2 stavia, ktoré boli uvoľnené po bola vydaná SQL Server 2008 R2 SP1

Vlastnosti

ID článku: 2733630 - Posledná kontrola: 19. novembra 2012 - Revízia: 3.0
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbmt KB2733630 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2733630

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com